دانلود زیرنویس The House in Between 2 2022

دانلود زیرنویس فیلم The House in Between 2 با بازیگری Elizabeth Saint, Dustin Pari, Sam Baltrusis در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The House in Between 2 در سال 2022 و به کارگردانی Steve Gonsalves, Kendall Whelpton ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Elizabeth Saint, Dustin Pari, Sam Baltrusis همراه بوده است.

پس از آنکه آلیس جکسون به دلیل تجربه عمیق ماوراء الطبیعه ، خانه خود را ترک کرد ، استیو گونسلوس ، محقق مشهور جهان ، این پرونده را به دست آورد و این ماموریت شخصی خود را برای کمک به آلیس با ترس های خود انجام داد تا بتواند دوباره به خانه خود برگردد. این فیلم پیگیری بسیار پیش بینی شده در مستند هیت خانه در بین. قسمت دوم ادامه ، نگاهی دقیق به یکی از خانه های خالی از سکنه در آمریکا و مبارزات زندگی واقعی آلیس جکسون و تیمی که برای کمک به آلیس در بازگشت به خانه خود نشان می دهد ، نشان می دهد. علم و ماوراء الطبیعه با هم جمع می شوند و یکی از دقیق ترین تحقیقات ماوراء الطبیعه را که تاکنون مستند شده است ، به ارمغان می آورند. چه کسی یا چه چیزی خانه آلیس را آزار می دهد؟

ژانر: Documentary, Horror, Sci-Fi
بازیگران: Elizabeth Saint, Dustin Pari, Sam Baltrusis
کارگردان: Steve Gonsalves, Kendall Whelpton
دانلود زیرنویس The House in Between 2
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم The House in Between 2 2022

زیرنویس فارسی فیلم The House in Between 2 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Documentary, Horror, Sci-Fi علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Documentary, Horror, Sci-Fi است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.1 است.

Steve Gonsalves, Kendall Whelpton سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Elizabeth Saint, Dustin Pari, Sam Baltrusis خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The House in Between 2 به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Turbo Cola

ژانر: Comedy, Crime, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2021
IMDB : 4.7
بازیگران: Brooke Maroon, James Andrew O'Connor, Jordyn Denning

Code Name Banshee

ژانر: Action, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.6
بازیگران: Antonio Banderas, Jaime King, Tommy Flanagan

Beyond Ed Buck

ژانر: Documentary
کشور سازنده: -
سال تولید: 2022
IMDB : 5
بازیگران: Hailie Sahar, DeMarco Majors, George M. Johnson

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The House in Between 2

After Alice Jackson left her home due to a profound paranormal experience, world renown paranormal investigator Steve Gonsalves takes on the case making it his personal mission to help Alice face her fears so she can move back into her home. This film is the much anticipated follow up to the hit documentary The House in Between. Part two the continuation shows a detailed look at one of the most haunted homes in America and the real-life struggles of Alice Jackson and the team working to help Alice get back into her home. Science and the paranormal come together bringing one of the most thorough paranormal investigations ever documented. Who or what is haunting Alice's home?