دانلود زیرنویس The Haunting of Pendle Hill 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Haunting of Pendle Hill با بازیگری Nicholas Ball, Lowri Watts-Joyce, Mark Topping در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Haunting of Pendle Hill در سال 2022 و به کارگردانی Richard John Taylor ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Nicholas Ball, Lowri Watts-Joyce, Mark Topping همراه بوده است.

بر اساس محل خالی از سکنه پندل هیل در لنکشایر ، انگلیس ، مکانی که در قلب یک سری شکار جادوگران بدنام و خونین در سال 1612 قرار داشت.

ژانر: Horror
بازیگران: Nicholas Ball, Lowri Watts-Joyce, Mark Topping
کارگردان: Richard John Taylor
دانلود زیرنویس The Haunting of Pendle Hill
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم The Haunting of Pendle Hill 2022

زیرنویس فارسی فیلم The Haunting of Pendle Hill در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.3 است.

Richard John Taylor سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Nicholas Ball, Lowri Watts-Joyce, Mark Topping خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Haunting of Pendle Hill به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Ah Girls Go Army Again

ژانر: Comedy
کشور سازنده: Singapore
سال تولید: 2022
IMDB : 5.8
بازیگران: Apple Chan, Belle Chua

Alice

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.7
بازیگران: Keke Palmer, Common, Jonny Lee Miller

Sonic the Hedgehog 2

ژانر: Animation, Action, Adventure
کشور سازنده: Japan, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.6
بازیگران: Ben Schwartz, Idris Elba, Collen O'Shanussy

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Haunting of Pendle Hill

Based on the reportedly haunted location of Pendle Hill in Lancashire, England, a location which was at the heart of a series of notorious and bloody witch hunts in the year 1612.