دانلود زیرنویس The Haunting of Bloody Tower 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Haunting of Bloody Tower با بازیگری Richard Rowden, Reece Connolly, Tim Cartwright در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Haunting of Bloody Tower در سال 2022 و به کارگردانی Charlie Steeds ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Richard Rowden, Reece Connolly, Tim Cartwright همراه بوده است.

این دو شاهزاده ، زندانی و گفته می شوند که در برج خونین در برج لندن توسط ریچارد سوم به قتل رسیده اند. این داستان می گوید که چگونه آنها گفته می شود که برای تعقیب برج و با نگهبانان و زندانیان شروع به مرگ در شرایط وحشتناک کرده اند ، مشخص می شود که این دو شاهزاده برای انتقام جویی هستند. یک داستان شبح سرد بر اساس رمز و راز معروف.

ژانر: History, Horror
بازیگران: Richard Rowden, Reece Connolly, Tim Cartwright
کارگردان: Charlie Steeds
دانلود زیرنویس The Haunting of Bloody Tower
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United Kingdom

زیرنویس فارسی فیلم The Haunting of Bloody Tower 2022

زیرنویس فارسی فیلم The Haunting of Bloody Tower در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های History, Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United Kingdom است. سبک و ژانر فیلم آن History, Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 0 است.

Charlie Steeds سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Richard Rowden, Reece Connolly, Tim Cartwright خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United Kingdom که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Haunting of Bloody Tower به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The House

ژانر: Animation, Comedy, Drama
کشور سازنده: United Kingdom, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.8
بازیگران: Mia Goth, Matthew Goode, Claudie Blakley

در دوره های مختلف ، یک خانواده فقیر ، یک توسعه دهنده مضطرب و یک صاحبخانه تغذیه شده به همان خانه مرموز در این کمدی تاریک متحرک گره خورده است.

A Paris Education

ژانر: Drama
کشور سازنده: France
سال تولید: 2018
IMDB : 6.4
بازیگران: Andranic Manet, Diane Rouxel, Jenna Thiam

اتین برای مطالعه فیلمبرداری در سوربن به پاریس می آید. او با ماتیاس و ژان نوئل ملاقات می کند که اشتیاق خود را به فیلم ها به اشتراک می گذارند. اما همانطور که آنها سال را برای تحصیل می گذرانند ، باید با چالش های دوستی و عشق و همچنین انتخاب نبردهای هنری خود روبرو شوند.

Pirates

ژانر: Comedy
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2021
IMDB : 5.5
بازیگران: Elliot Edusah, Jordan Peters, Reda Elazouar

در شب سال نو 1999 ، سه دوست ، که در تلاش هستند از طریق رادیو دزدان دریایی وارد صحنه موسیقی شوند ، در جستجوی ناامید کننده بلیط برای بهترین مهمانی هزاره تا کنون ، از طریق لندن رانندگی می کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Haunting of Bloody Tower

The Two Princes, imprisoned and allegedly murdered in the Bloody Tower within the Tower Of London by Richard III. The story tells how they allegedly came back to haunt the Tower and with guards and inmates starting to die in horrible circumstances, it becomes clear the Two Princes are out for revenge. A chilling ghost story based on the famous mystery.