دانلود زیرنویس The Godfather Buck 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Godfather Buck با بازیگری Kyle Lowder, Julie Eagleton, Frederick Keeve در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Godfather Buck در سال 2022 و به کارگردانی Thomas J. Churchill ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Kyle Lowder, Julie Eagleton, Frederick Keeve همراه بوده است.

دو برادر ، که سالی یک بار در یک کابین در Big Bear ملاقات می کنند تا یک هفته گوزن های سفید رنگ را شکار کنند ، اسرار خانوادگی پنهان را کشف کنند و وقتی ناپدری آنها برای یک شب سقوط می کند ، زندگی خود را برای همیشه تغییر می دهد.

ژانر: Drama
بازیگران: Kyle Lowder, Julie Eagleton, Frederick Keeve
کارگردان: Thomas J. Churchill
دانلود زیرنویس The Godfather Buck
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم The Godfather Buck 2022

زیرنویس فارسی فیلم The Godfather Buck در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.5 است.

Thomas J. Churchill سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Kyle Lowder, Julie Eagleton, Frederick Keeve خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Godfather Buck به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Zero Fucks Given

ژانر: Comedy, Drama
کشور سازنده: France, Belgium
سال تولید: 2022
IMDB : 6.4
بازیگران: Adèle Exarchopoulos, Alexandre Perrier, Mara Taquin

کاساندره، 26 ساله، مهماندار یک شرکت هواپیمایی ارزان قیمت است. او که در لانزاروته مستقر است، همیشه مایل است ساعت های اضافی را بگذراند و وظایف خود را با کارایی روباتیک انجام دهد. در کنار، او فقط با جریان می رود و بین Tinder، مهمانی ها و روزهای تنبل شناور می شود. هنگامی که او به طور ناگهانی اخراج می شود، مجبور می شود به خانه برگردد.

Alice

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.7
بازیگران: Keke Palmer, Common, Jonny Lee Miller

آلیس روزهای خود را به بردگی در مزرعه روستایی جورجیا سپری می کند و بی قرار در آرزوی آزادی است. آلیس پس از درگیری شدید با صاحب مزرعه پل، از جنگلهای همسایه فرار میکند و به منظره ناآشنا بزرگراهی برخورد میکند و به زودی متوجه میشود که در واقع سال 1973 است.

Madelines

ژانر: Comedy, Horror, Sci-Fi
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.8
بازیگران: Brea Grant, Parry Shen, Richard Riehle

کارآفرینان ایندی که در گاراژ خود کار می کنند ، مادلین و اوون راز سفر زمان را کشف می کنند. فقط یک مشکل وجود دارد: یک اشکال در کد هر روز یک نسخه جدید از مادلین را ایجاد می کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Godfather Buck

Two brothers, who meet once a year at a cabin in Big Bear to hunt white-tailed deer for a week, uncover hidden family secrets and lies when their stepbrother drops by for an evening, changing their lives forever.