دانلود زیرنویس The Enigma of Arrival 2020

دانلود زیرنویس فیلم The Enigma of Arrival با بازیگری Xian Li, Xuan Gu, Borui Dong در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Enigma of Arrival در سال 2020 و به کارگردانی Song Wen ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Xian Li, Xuan Gu, Borui Dong همراه بوده است.

لانگ ، شخصیت اصلی ، جوانی خود را با سه دوست برتر خود از دبیرستان سرگردان می کند. با ظهور یک زن ، دونگدونگ ، که همه آنها عاشق آن می شوند ، دوستی آنها شروع به شکستن می کند. یک روز ، دونگدونگ ناگهان در یک وضعیت مبهم ناپدید می شود و دوستی به پایان می رسد. بعد از سالها ، دوستان دوباره ملاقات می کنند. با این حال ، درست همانطور که جوانان نمی توانند برگردند ، آنها فقط می توانند تأیید کنند که دوستی آنها قابل ترمیم نیست.

ژانر: Drama
بازیگران: Xian Li, Xuan Gu, Borui Dong
کارگردان: Song Wen
دانلود زیرنویس The Enigma of Arrival
سال تولید: 2020
کشور سازنده: China

زیرنویس فارسی فیلم The Enigma of Arrival 2020

زیرنویس فارسی فیلم The Enigma of Arrival در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور China است. سبک و ژانر فیلم آن Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.3 است.

Song Wen سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Xian Li, Xuan Gu, Borui Dong خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور China که در سال 2020 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Enigma of Arrival به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Reed's Point

ژانر: Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 2.6
بازیگران: Joe Estevez, Julia Kelly, Lanett Tachel

I'm Charlie Walker

ژانر: Biography, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.2
بازیگران: Monica Barbaro, Mike Colter, Emma Caulfield Ford

We're All Going to the World's Fair

ژانر: Drama, Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.3
بازیگران: Anna Cobb, Holly Anne Frink, Michael J Rogers

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Enigma of Arrival

Long, the main character, spends his youth wandering with his three best friends from high school. With the emergence of a woman, Dongdong, whom they all fall in love with, their friendship begins to fray. One day, Dongdong suddenly disappears in an ambiguous situation, and the friendship ends. After many years, the friends meet again. However, just as youth cannot return, they can only confirm that their friendship cannot be restored.