دانلود زیرنویس The Devil You Know 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Devil You Know با بازیگری William Catlett, Vaughn W. Hebron, Michael Beach در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Devil You Know در سال 2022 و به کارگردانی Charles Murray ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون William Catlett, Vaughn W. Hebron, Michael Beach همراه بوده است.

مارکوس کاونز که قبلاً در نظر گرفته شده بود ، سعی دارد با پشتیبانی خانواده دوست داشتنی خود ، برگ جدیدی را برگرداند. با کشف اینکه یکی از برادرانش ممکن است درگیر یک جنایت وحشتناک باشد ، مارکوس با محدودیت های برادری و وفاداری دست و پنجه نرم می کند. او و خانواده اش ، که به طور فزاینده ای از شکست های سیستم عدالت خسته شده اند ، در قسمتهای مختلف یک کارآگاه فصلی اما تند و تیز قرار می گیرند.

ژانر: Thriller
بازیگران: William Catlett, Vaughn W. Hebron, Michael Beach
کارگردان: Charles Murray
دانلود زیرنویس The Devil You Know
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم The Devil You Know 2022

زیرنویس فارسی فیلم The Devil You Know در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.8 است.

Charles Murray سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور William Catlett, Vaughn W. Hebron, Michael Beach خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Devil You Know به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

I Love America

ژانر: Comedy
کشور سازنده: France
سال تولید: 2022
IMDB : 4.6
بازیگران: Sophie Marceau, Djanis Bouzyani, Colin Woodell

یک زن مجرد که تصمیم می گیرد با منجنیق زندگی خود از پاریس به لس آنجلس ، دوباره به عشق فرصت دهد. از تاریخ های ناخوشایند گرفته تا برخوردهای غافلگیرانه ، او می فهمد که سفر به عشق سفری به سمت خودش است.

Downton Abbey: A New Era

ژانر: Drama, Romance
کشور سازنده: United Kingdom, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.5
بازیگران: Michelle Dockery, Tuppence Middleton, Maggie Smith

ساکنان داونتون ابی به یک ماجراجویی جدید می روند که آنها را به یک ویلا اسپانیایی می برد.

In Dreams

ژانر: Drama, Fantasy, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 1999
IMDB : 5.5
بازیگران: Annette Bening, Katie Sagona, Aidan Quinn

یک زن خانه دار حومه می آموزد که با یک قاتل سریالی ارتباط روانی دارد و می تواند انگیزه این شخص را از طریق رویاهای خود پیش بینی کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Devil You Know

Once-incarcerated Marcus Cowans is trying to turn over a new leaf with the support of his loving family. Upon discovering that one of his brothers may have been involved in a horrific crime, Marcus grapples with the limits of brotherhood and loyalty. He and his family, increasingly weary of the justice system’s failings, end up in the crosshairs of a seasoned but jaded detective.