دانلود زیرنویس The Bubble 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Bubble با بازیگری Harry Trevaldwyn, Samson Kayo, Danielle Vitalis در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Bubble در سال 2022 و به کارگردانی Judd Apatow ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Harry Trevaldwyn, Samson Kayo, Danielle Vitalis همراه بوده است.

دزدکی بیرون رفتن. قلاب کردن ذوب کردن. بازیگران و خدمه یک حق رای دادن اکشن بلاک باستر تلاش می کنند در حالی که در یک هتل Posh قرنطینه می کنند ، دنباله ای را شلیک کنند.

ژانر: Comedy
بازیگران: Harry Trevaldwyn, Samson Kayo, Danielle Vitalis
کارگردان: Judd Apatow
دانلود زیرنویس The Bubble
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم The Bubble 2022

زیرنویس فارسی فیلم The Bubble در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.7 است.

Judd Apatow سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Harry Trevaldwyn, Samson Kayo, Danielle Vitalis خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Bubble به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Little Sorcerer

ژانر: Animation, Adventure, Family
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.9
بازیگران: Ashley Bornancin, Tony Azzolino, Geri Courtney-Austein

هنگامی که شاهزاده الکس در بدن موش به دام می افتد ، الا و دوستانش در یک سفر به آنجا رفتند تا مواد معجون جادویی را پیدا کنند که می توانند او را تغییر دهند. در تلاش که سرنوشت خود را آزمایش کند ، می فهمند که دوستی قدرتمندترین درمان همه است.

Mid-Century

ژانر: Horror, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.4
بازیگران: Bruce Dern, Shane West, Stephen Lang

آخر هفته یک زن و شوهر در یک اجاره تعطیلات مدرن در اواسط قرن ، کشنده می شود وقتی شوهر کشف می کند که مالک یک روانپزشک با حیاط خلوت اسرار و طرح های دفن شده برای همسرش است.

Hunting Souls

ژانر: Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.8
بازیگران: Sunny Mabrey, Aiden Turner, Chloe Garcia-Frizzi

Hunting Souls داستان یک زوج آمریکایی است که با مشکلات مراقبت از فرزند بیمار خود سر و کار دارند. آنها می فهمند که توسط یک دیو شکار می شوند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Bubble

Sneaking out. Hooking up. Melting down. The cast and crew of a blockbuster action franchise attempt to shoot a sequel while quarantining at a posh hotel.