دانلود زیرنویس The Black Phone 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Black Phone با بازیگری Mason Thames, Madeleine McGraw, Ethan Hawke در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Black Phone در سال 2022 و به کارگردانی Scott Derrickson ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Mason Thames, Madeleine McGraw, Ethan Hawke همراه بوده است.

فینی شاو ، پسری خجالتی اما باهوش 13 ساله ، توسط یک قاتل سادیستی ربوده شده و در یک زیرزمین ضد صدا به دام افتاده است که در آن جیغ کمی استفاده می کند. هنگامی که یک تلفن قطع شده روی دیوار شروع به زنگ زدن می کند ، فینی کشف می کند که می تواند صدای قربانیان قبلی قاتل را بشنود. و آنها مرده اند تا اطمینان حاصل کنند که اتفاقی که برای آنها افتاده است برای فینی اتفاق نمی افتد.

ژانر: Horror
بازیگران: Mason Thames, Madeleine McGraw, Ethan Hawke
کارگردان: Scott Derrickson
دانلود زیرنویس The Black Phone
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم The Black Phone 2022

زیرنویس فارسی فیلم The Black Phone در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.3 است.

Scott Derrickson سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Mason Thames, Madeleine McGraw, Ethan Hawke خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Black Phone به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Until the Birds Return

ژانر: Drama
کشور سازنده: France, Algeria, Germany
سال تولید: 2017
IMDB : 6.3
بازیگران: Mohamed Djouhri, Hania Amar, Hassan Kechache

الجزایر امروز. گذشته و حال در زندگی یک توسعه دهنده املاک تازه ثروتمند ، یک زن جوان که بین مسیر عقل و احساسات و یک متخصص مغز و اعصاب جاه طلب که ناشی از اعمال ناگوار جنگ است ، برخورد کرده است. سه داستان که ما را به روح انسان یک جامعه معاصر عرب فرو می برد.

The Devil You Know

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.8
بازیگران: William Catlett, Vaughn W. Hebron, Michael Beach

مارکوس کاونز که قبلاً در نظر گرفته شده بود ، سعی دارد با پشتیبانی خانواده دوست داشتنی خود ، برگ جدیدی را برگرداند. با کشف اینکه یکی از برادرانش ممکن است درگیر یک جنایت وحشتناک باشد ، مارکوس با محدودیت های برادری و وفاداری دست و پنجه نرم می کند. او و خانواده اش ، که به طور فزاینده ای از شکست های سیستم عدالت خسته شده اند ، در قسمتهای مختلف یک کارآگاه فصلی اما تند و تیز قرار می گیرند.

The Sadness

ژانر: Horror
کشور سازنده: Taiwan
سال تولید: 2021
IMDB : 6.5
بازیگران: Ying-Ru Chen, Ralf Chiu, Wei-Hua Lan

یک زن و شوهر جوان در حالی که سعی می کنند در میان هرج و مرج شیوع بیماری همه گیر دوباره به هم بپیوندند ، به محدودیت عقل سوق می دهند. خیابانها به خشونت و فرومایگی فوران می کنند ، زیرا افراد آلوده به سمت بی رحمانه ترین و وحشتناک ترین چیزها قابل تصور هستند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Black Phone

Finney Shaw, a shy but clever 13-year-old boy, is abducted by a sadistic killer and trapped in a soundproof basement where screaming is of little use. When a disconnected phone on the wall begins to ring, Finney discovers that he can hear the voices of the killer’s previous victims. And they are dead set on making sure that what happened to them doesn’t happen to Finney.