دانلود زیرنویس The Big Racket 1976

دانلود زیرنویس فیلم The Big Racket با بازیگری Fabio Testi, Vincent Gardenia, Renzo Palmer در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Big Racket در سال 1976 و به کارگردانی Enzo G. Castellari ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Fabio Testi, Vincent Gardenia, Renzo Palmer همراه بوده است.

نیکو پالمیری یک بازرس پلیس است که با یک باند جنایتکار در حال وحشت در یک شهر خواب آلود ایتالیایی است و از بازرگانان محلی پول نقد می کند. با تهدید به خشونت ، هیچ کس جرات عمل نمی کند ، به جز یک صاحب رستوران که توسط پالمیری مجبور به گفتن حقیقت است. در نتیجه ، دختر خردسال صاحب تجاوز شده و خشونت ادامه دارد. با کشف اینکه این باند با فروشندگان مواد مخدر در ارتباط است ، پالمیری همچنان به تحقیق در مورد پرونده خود توسط برتر خود ممنوع است - بنابراین او امور را به دست خودش می گیرد. Palmieri چند مرد را که قربانی این باند شده اند استخدام می کند و برای انتقام خونین قرار می گیرد.

ژانر: Action, Crime, Drama
بازیگران: Fabio Testi, Vincent Gardenia, Renzo Palmer
کارگردان: Enzo G. Castellari
دانلود زیرنویس The Big Racket
سال تولید: 1976
کشور سازنده: Italy

زیرنویس فارسی فیلم The Big Racket 1976

زیرنویس فارسی فیلم The Big Racket در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Crime, Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Italy است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Crime, Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.1 است.

Enzo G. Castellari سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Fabio Testi, Vincent Gardenia, Renzo Palmer خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Italy که در سال 1976 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Big Racket به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Bulldozer

ژانر: Crime
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.4
بازیگران: Michael Lazar, Brendan Walsh, Dewey Cooper

یک مرد سخت سابق "پس از ربوده شدن دوست دخترش ، به دنیایی که می خواست پس از ربودن دوستش را پشت سر بگذارد ، بازگردانده می شود. انتخاب او ؛ کار را انجام دهید یا او می میرد. او قصد دارد نشان دهد که چرا آنها را "بولدوزر" می نامند.

The Nameless Days

ژانر: Horror, Mystery, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.2
بازیگران: Ally Ioannides, Charles Halford, Ambyr Mishelle

مهاجر جوان Rahui و خواهر باردار وی با روحیه شیطانی مورد حمله قرار می گیرند و از هم جدا می شوند و در یک سفر خطرناک در مرز ایالات متحده قرار می گیرند. رحوی مجروح اما مصمم برای زنده ماندن ، قبل از اینکه دیو تنها چیزی را که در زندگی انکار کرده بود - یک نوزاد را نجات دهد ، باید خواهرش را نجات دهد.

Cha Cha Real Smooth

ژانر: Comedy, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.4
بازیگران: Cooper Raiff, Dakota Johnson, Evan Assante

تازه از دانشگاه و در خانه خود در نیوجرسی گیر کرده است و بدون مسیری روشن به جلو ، اندرو 22 ساله شروع به کار به عنوان یک شروع کننده مهمانی برای میتسوا BAR/BAT می کند-جایی که او با یک مادر جوان و دختر نوجوان خود دوستی بی نظیری را تجربه می کند واد

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Big Racket

Nico Palmieri is a police inspector who battles a criminal gang terrorising a sleepy Italian town, extorting cash from the local merchants. With the threat of violence, no one dares to act, except for a restaurant owner who is forced by Palmieri to tell the truth. As a result, the owner's young daughter is raped, and the violence continues. Discovering that the gang is associated with drug dealers, Palmieri is forbidden to continue investigating his case by his superior - so he takes matters into his own hands. Palmieri recruits a couple of men who have become victims of the gang and sets out for a bloody revenge.