دانلود زیرنویس The Balcony Movie 2021

دانلود زیرنویس فیلم The Balcony Movie با بازیگری - در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Balcony Movie در سال 2021 و به کارگردانی Paweł Łoziński ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون - همراه بوده است.

از گفتگوهایی که کارگردان با افرادی که در خیابان تحت آپارتمان ورشو قرار دارند ، تشکیل می دهد ، هر داستان در "فیلم بالکن" بی نظیر است و به روشی که ما سعی می کنیم با زندگی به عنوان افراد کنار بیاییم ، سروکار دارد. در کنار هم ، آنها یک عکس از زندگی معاصر انسان ایجاد می کنند ، و رهگذران تصویری کامپوزیتی از دنیای امروز ارائه می دهند.

ژانر: Documentary
بازیگران: -
کارگردان: Paweł Łoziński
دانلود زیرنویس The Balcony Movie
سال تولید: 2021
کشور سازنده: Poland

زیرنویس فارسی فیلم The Balcony Movie 2021

زیرنویس فارسی فیلم The Balcony Movie در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Documentary علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Poland است. سبک و ژانر فیلم آن Documentary است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.5 است.

Paweł Łoziński سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور - خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Poland که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Balcony Movie به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Big Racket

ژانر: Action, Crime, Drama
کشور سازنده: Italy
سال تولید: 1976
IMDB : 7.1
بازیگران: Fabio Testi, Vincent Gardenia, Renzo Palmer

Young and Dangerous 2

ژانر: Action, Crime
کشور سازنده: Hong Kong
سال تولید: 1996
IMDB : 6.7
بازیگران: Ekin Cheng, Jordan Chan, Chingmy Yau

Hot Seat

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.9
بازیگران: Mel Gibson, Shannen Doherty, Kevin Dillon

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Balcony Movie

Composed from the conversations that the director holds with people passing by in the street under his Warsaw apartment, each story in 'The Balcony Movie' is unique and deals with the way we try to cope with life as individuals. All together, they create a self-portrait of contemporary human life, and the passers-by present a composite picture of today's world.