دانلود زیرنویس The Bad Guys 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Bad Guys با بازیگری Sam Rockwell, Marc Maron, Awkwafina در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Bad Guys در سال 2022 و به کارگردانی Pierre Perifel ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Sam Rockwell, Marc Maron, Awkwafina همراه بوده است.

هنگامی که آدم های بد بدنام سرانجام پس از سالها بی شماری از افراد بی شماری و بودن به شرورهای تحت تعقیب جهان گرفتار شدند ، آقای گرگ کارگزاران برای نجات همه آنها از زندان معامله می کنند.

ژانر: Animation, Adventure, Comedy
بازیگران: Sam Rockwell, Marc Maron, Awkwafina
کارگردان: Pierre Perifel
دانلود زیرنویس The Bad Guys
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم The Bad Guys 2022

زیرنویس فارسی فیلم The Bad Guys در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Animation, Adventure, Comedy علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Animation, Adventure, Comedy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.9 است.

Pierre Perifel سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Sam Rockwell, Marc Maron, Awkwafina خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Bad Guys به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Der Wilde Wald

ژانر: Documentary
کشور سازنده: Germany
سال تولید: 2021
IMDB : 6.8
بازیگران: Diana Six, Christina Pinsdorf, Franz Leibl

یک ضخامت غیرقابل نفوذ ، سیاهگوش در حال رشد در زیر سوسک های زیر رشد و بی شماری که در تنه های درخت پوسیده زندگی می کنند. در وسط اروپا پرجمعیت ، طبیعت مجاز است زیستگاه خود را پس بگیرد. در پارک ملی جنگل باواریا ، یک چشم انداز به یک پروژه ویترین پیشگام در سراسر جهان تبدیل شده است: انسان ها با طبیعت دخالت نمی کنند. بگذارید طبیعت طبیعت باشد ، فلسفه است. این یک آزمایش منحصر به فرد بود که باعث مقاومت گسترده در بین جمعیت شد. با این حال ، نتیجه ، تا به امروز همچنان متحیر می شود. با این حال ، نتیجه ، تا به امروز همچنان متحیر می شود. یک جنگل ابتدایی از جنگل های تجاری سابق ، یک اکوسیستم منحصر به فرد و پناهگاه تنوع زیستی در حال رشد است. چرا برای ما بسیار دشوار است که از طبیعت شکل نگیریم یا حتی از آن سوءاستفاده کنیم و در عوض به نقش یک ناظر شگفت انگیز بروید؟ چرا ما به طبیعت وحشی بیشتری احتیاج داریم؟ و چه چیزی می توانیم از آن یاد بگیریم تا جنگل ها را برای نسل های آینده در مواقع تغییرات آب و هوا حفظ کنیم؟ دانشمند رفتاری و سفیر صلح سازمان ملل دكتر جین گودال در این باره و همچنین افراد محلی و محققانی كه مكرر این پارک ملی ویژه را دارند ، اظهار نظر می كند. قلب وحشی اروپا - بازگشت یک جنگل باستانی چیزی بیش از یک فیلم طبیعت متراکم از نظر جوی و یک سفر حسی از طریق اکوسیستم جنگل است. در مورد مسائل فعلی موضع گیری می کند و با تصاویر چشمگیر نشان می دهد که می تواند وجود داشته باشد: همزیستی انسان و طبیعت وحشی دست نخورده.

The Princess

ژانر: Action, Drama, Fantasy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.4
بازیگران: Joey King, Olga Kurylenko, Antoni Davidov

یک جوان زیبا و با اراده قوی از ازدواج با جامعه شناسی ظالمانه که به او خیانت می شود امتناع می ورزد و در یک برج دورافتاده قلعه پدرش ربوده و قفل می شود. شاهزاده خانم با توهین به خواستگاری خود ، قصد دارد تاج و تخت پدرش را بگیرد ، باید از خانواده خود محافظت کند و پادشاهی را نجات دهد.

After Blue

ژانر: Fantasy, Sci-Fi
کشور سازنده: France
سال تولید: 2022
IMDB : 5.5
بازیگران: Elina Löwensohn, Paula Luna, Vimala Pons

در آینده ای دور ، در یک سیاره وحشی ، نوجوان تنهایی روکسی یک جنایتکار را که در ماسه دفن شده است آزاد می کند. پس از آزاد شدن ، زن دوباره شروع به گسترش ترس و مرگ می کند. روکسی و مادرش زورا مسئول به نظر می رسند ، از جامعه خود تبعید شده و محکوم به پیگیری قاتل هستند. بنابراین ، آنها شروع به پرسه زدن به سرزمین های خارق العاده و طیفی بهشت کثیف خود می کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Bad Guys

When the infamous Bad Guys are finally caught after years of countless heists and being the world’s most-wanted villains, Mr. Wolf brokers a deal to save them all from prison.