دانلود زیرنویس The Aviary 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Aviary با بازیگری Malin Akerman, Lorenza Izzo, Chris Messina در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Aviary در سال 2022 و به کارگردانی Chris Cullari, Jennifer Raite ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Malin Akerman, Lorenza Izzo, Chris Messina همراه بوده است.

یک سفر پیچیده از فرار ناامید دو زن برای فرار از چنگال های چراغ قوه ، یک فرقه موذی. با قول "آزادی" در پردیس بیابانی منزوی به نام Aviary ، Jillian و Blair به نیروهای خود می پیوندند تا به امید آزادی واقعی فرار کنند. با ترس و پارانویا مصرف می شود ، آنها نمی توانند این احساس را که رهبر فرقه ، ست ، مرد به همان اندازه اغوا کننده است که کنترل می کند ، تکان دهند. هرچه این زوج از فرقه فاصله بیشتری کسب کنند ، شیث بیشتر ذهن خود را کنترل می کند. جیلیان و بلر با کمبود لوازم و حواسشان ناکام هستند ، با یک سؤال وحشتناک روبرو می شوند: چگونه می توانید از دشمنی که درون سر شما زندگی می کند فرار کنید؟

ژانر: Thriller
بازیگران: Malin Akerman, Lorenza Izzo, Chris Messina
کارگردان: Chris Cullari, Jennifer Raite
دانلود زیرنویس The Aviary
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم The Aviary 2022

زیرنویس فارسی فیلم The Aviary در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.1 است.

Chris Cullari, Jennifer Raite سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Malin Akerman, Lorenza Izzo, Chris Messina خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Aviary به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

We Need to Talk

ژانر: Comedy, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.1
بازیگران: Emily Bett Rickards, Tray Chaney, James Maslow

یک گیمر مشهور خود جذب شده ، که هر روز با میلیون ها نفر از طرفداران صحبت می کند ، باید بفهمد چگونه قبل از از دست دادن آنها با مردم در زندگی خود صحبت کند.

Row 19

ژانر: Horror, Thriller
کشور سازنده: Russia
سال تولید: 2021
IMDB : 4.5
بازیگران: Svetlana Ivanova, Rinat Abushaev, Laila Berzins

یک پزشک زن جوان و دختر 6 ساله اش در یک پرواز یک شبه در طوفان خشونت آمیز قرار دارند. هنگامی که مسافران در هواپیمای نیمه خالی به طور غیر قابل توضیح شروع به مرگ می کنند ، درک این زن به واقعیت تضعیف می شود و او مجبور می شود بدترین کابوس کودکی خود را زنده کند.

Promise at Dawn

ژانر: Biography, Drama, Romance
کشور سازنده: France, Belgium
سال تولید: 2017
IMDB : 7.1
بازیگران: Pierre Niney, Charlotte Gainsbourg, Didier Bourdon

از کودکی در لهستان تا دوران نوجوانی در نیس تا سالهای خود به عنوان دانش آموز در پاریس و آموزش های سخت خود به عنوان خلبان در طول جنگ جهانی دوم ، این کمدی تجیپ داستان عاشقانه رومن گری ، یکی از مشهورترین رمان نویسان فرانسوی را روایت می کند تنها نویسنده ای که دو بار جایزه گونکورت را برای ادبیات فرانسه کسب کرده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Aviary

A twisted journey of two women’s desperate flee to escape the clutches of Skylight, an insidious cult. Lured in by the promise of “freedom” in the isolated desert campus called The Aviary, Jillian and Blair join forces to escape in hopes of real freedom. Consumed by fear and paranoia, they can’t shake the feeling that they are being followed by the cult’s leader, Seth, a man as seductive as he is controlling. The more distance the pair gains from the cult, the more Seth holds control of their minds. With supplies dwindling and their senses failing, Jillian and Blair are faced with a horrifying question: how do you run from an enemy who lives inside your head?