دانلود زیرنویس The Attempt Dossier 2010

دانلود زیرنویس فیلم The Attempt Dossier با بازیگری Daniel Giménez Cacho, José María Yazpik, Julio Bracho در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Attempt Dossier در سال 2010 و به کارگردانی Jorge Fons ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Daniel Giménez Cacho, José María Yazpik, Julio Bracho همراه بوده است.

داستان پشت یک ترور را که در سال 1897 توسط یک مرد دیسمانیاک انجام شد ، علیه رئیس جمهور جمهوری مکزیک ، ژنرال پورفیریو دیاز را روایت می کند.

ژانر: Drama, History, War
بازیگران: Daniel Giménez Cacho, José María Yazpik, Julio Bracho
کارگردان: Jorge Fons
دانلود زیرنویس The Attempt Dossier
سال تولید: 2010
کشور سازنده: Mexico

زیرنویس فارسی فیلم The Attempt Dossier 2010

زیرنویس فارسی فیلم The Attempt Dossier در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama, History, War علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Mexico است. سبک و ژانر فیلم آن Drama, History, War است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.1 است.

Jorge Fons سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Daniel Giménez Cacho, José María Yazpik, Julio Bracho خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Mexico که در سال 2010 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Attempt Dossier به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Beauty

ژانر: Drama, Romance
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.8
بازیگران: Gracie Marie Bradley, Aleyse Shannon, Niecy Nash

Prototype

ژانر: Sci-Fi
کشور سازنده: -
سال تولید: 2022
IMDB : 2
بازیگران: Marshall Hawkes, Stephanie Lodge, Zoe Purdy

Zomblogalypse

ژانر: Comedy, Horror
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 2.5
بازیگران: Lyndsey Craine, Andrew Dunn, Joanne Mitchell

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Attempt Dossier

Tells the story behind an assassination attempt perpetrated in 1897, by a dipsomaniac man, against the President of the Mexican Republic, General Porfirio Diaz.