دانلود زیرنویس Thailand's Wild Cats 2021

دانلود زیرنویس فیلم Thailand's Wild Cats با بازیگری - در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Thailand's Wild Cats در سال 2021 و به کارگردانی Peter Lamberti ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون - همراه بوده است.

جنگل های مرموز تایلند محل زندگی برخی از نادرترین گربه های وحشی روی زمین - پلنگ ابری ، پلنگ آسیا ، گربه ماهیگیری هند و ببر چینی هند است. در یکی از آخرین گوشه های واقعاً وحشی جهان ، این مجموعه خارق العاده از شکارچیان مخفی از آخرین دژ باقیمانده خود دفاع می کنند. در حالی که سرزمین های آنها در هم تنیده و به طور مداوم تغییر می کند ، این گربه ها اگر در این سرزمین های درهم تنیده زنده بمانند و از آن بیرون بیایند ، باید روزانه مرگ را تقلب کنند.

ژانر: Documentary
بازیگران: -
کارگردان: Peter Lamberti
دانلود زیرنویس Thailand's Wild Cats
سال تولید: 2021
کشور سازنده: South Africa

زیرنویس فارسی فیلم Thailand's Wild Cats 2021

زیرنویس فارسی فیلم Thailand's Wild Cats در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Documentary علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور South Africa است. سبک و ژانر فیلم آن Documentary است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.2 است.

Peter Lamberti سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور - خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور South Africa که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Thailand's Wild Cats به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Little Sorcerer

ژانر: Animation, Adventure, Family
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.9
بازیگران: Ashley Bornancin, Tony Azzolino, Geri Courtney-Austein

Legend of Zhao Yun

ژانر: Action, History, War
کشور سازنده: China
سال تولید: 2021
IMDB : 6.1
بازیگران: Tao Wang, Mei Yang, Yankai Yu

I Love America

ژانر: Comedy
کشور سازنده: France
سال تولید: 2022
IMDB : 4.6
بازیگران: Sophie Marceau, Djanis Bouzyani, Colin Woodell

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Thailand's Wild Cats

The mysterious jungles of Thailand are home to some of the rarest wild cats on earth - the Clouded Leopard, The Asian Leopard, The Indian Fishing Cat and the Indo Chinese Tiger. In one of the last truly wild corners of the world this extraordinary collection of secretive predators defend their last remaining stronghold. As their territories intertwine and continuously shift, these cats must cheat death on a daily basis if they are to survive and thrive out in these tangled lands