دانلود زیرنویس Terminator 2: Judgment Day 1991

دانلود زیرنویس فیلم Terminator 2: Judgment Day با بازیگری Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Edward Furlong در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Terminator 2: Judgment Day در سال 1991 و به کارگردانی James Cameron ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Edward Furlong همراه بوده است.

تقریباً 10 سال از زمان هدف سارا کانر برای خاتمه توسط سایبورگ از آینده گذشت. اکنون پسرش ، جان ، رهبر آینده مقاومت ، هدف یک ترمینال جدیدتر و کشنده تر است. بار دیگر ، مقاومت موفق شده است تا یک محافظ را به عقب برگرداند تا جان و مادرش سارا را نجات دهد.

ژانر: Action, Sci-Fi
بازیگران: Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Edward Furlong
کارگردان: James Cameron
دانلود زیرنویس Terminator 2: Judgment Day
سال تولید: 1991
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Terminator 2: Judgment Day 1991

زیرنویس فارسی فیلم Terminator 2: Judgment Day در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Sci-Fi علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Sci-Fi است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 8.6 است.

James Cameron سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Edward Furlong خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 1991 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Terminator 2: Judgment Day به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Stanleyville

ژانر: Comedy
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2021
IMDB : 4.5
بازیگران: Susanne Wuest, Cara Ricketts, Christian Serritiello

هواپیمای بدون سرنشین دفتر ماریا باربیزان آنچه را که به نظر می رسد مانند یک زندگی بی معنی است ، هدایت می کند. او تنهاست ، و واقعاً در شغل خود یا در خانواده اش وجود ندارد. یک روز ، او هر کاری را که همه ما در آن خواب دیده ایم انجام می دهد - او کیف و زندگی قدیمی خود را در سطل زباله پرتاب می کند و برای پیروزی ... یک ماشین به یک مسابقه مبهم می پیوندد. قفل شده در یک اتاق با چهار غریبه ، هر کدام عجیب و غریب تر از قسمت بعدی ، او باید یک سری چالش ها را پشت سر بگذارد-"رقابت برای بررسی ذات مفصل ذهن و بدن" ، به رهبری Homunculus ، یک میزبان جذاب و کنجکاو.

There Are No Saints

ژانر: Action, Crime, Thriller
کشور سازنده: Mexico, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.6
بازیگران: Tim Roth, Neal McDonough, Ron Perlman

یک مرد به جرم جنایتی که مرتکب نشده است زندانی می شود. هنگامی که همسرش به قتل رسید و پسرش ربوده شد و به مکزیک منتقل شد ، وی طرحی دقیق و خطرناک را برای نجات پسرش تدوین می کند و از قتل انتقام می گیرد.

A Beautiful Curse

ژانر: Drama
کشور سازنده: Denmark, France
سال تولید: 2021
IMDB : 5.9
بازیگران: Mark Strepan, Olivia Vinall, Iben Hjejle

در جزیره ای که با یک پدیده خواب برخورد کرده است ، یک بازدید کننده سرکش برای یکی از ساکنان سقوط می کند ، و متوجه خطر شخصی که به وجود می آورد ، متوجه نمی شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Terminator 2: Judgment Day

Nearly 10 years have passed since Sarah Connor was targeted for termination by a cyborg from the future. Now her son, John, the future leader of the resistance, is the target for a newer, more deadly terminator. Once again, the resistance has managed to send a protector back to attempt to save John and his mother Sarah.