دانلود زیرنویس Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse 2022

دانلود زیرنویس فیلم Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse با بازیگری Kimberly Brooks, Greg Cipes, Keith Ferguson در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse در سال 2022 و به کارگردانی Matt Peters, Katie Rice ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Kimberly Brooks, Greg Cipes, Keith Ferguson همراه بوده است.

لکس لوتور با کمک یک قدرت باستانی کریپتون ، سوپر شفاقهای جهان را متحد می کند تا همه قهرمانان فوق العاده زمین را به خود جلب کند ، تا ... فقط دختران DC Super Hero برای جلوگیری از لژیون عذاب باقی مانده اند. قهرمانان ما برای نجات قهرمانان فوق العاده خود از منطقه فانتوم باید از ابعاد عبور کنند ، اما یک چرخش اشتباه سرنوشت آنها را به سمت برج تایتان سوق می دهد-جایی که متحدین بسیار مورد نیاز در نوجوانان پیدا می کنند!

ژانر: Animation, Action, Adventure
بازیگران: Kimberly Brooks, Greg Cipes, Keith Ferguson
کارگردان: Matt Peters, Katie Rice
دانلود زیرنویس Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse 2022

زیرنویس فارسی فیلم Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Animation, Action, Adventure علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Animation, Action, Adventure است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.4 است.

Matt Peters, Katie Rice سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Kimberly Brooks, Greg Cipes, Keith Ferguson خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Laguna Ave

ژانر: Comedy, Sci-Fi
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2021
IMDB : 5.2
بازیگران: Stephanie Brait, Manuel Canut, Dan Crane

یک نوازنده سابق ناراضی با دست مصنوعی به دنیای مرموز و شوم همسایه طبقه پایین خود کشیده می شود.

Marooned

ژانر: Adventure, Drama, Sci-Fi
کشور سازنده: United States
سال تولید: 1969
IMDB : 5.8
بازیگران: Gregory Peck, Richard Crenna, David Janssen

پس از گذراندن چندین ماه در یک آزمایشگاه مداری ، سه فضانورد آماده بازگشت به زمین فقط برای پیدا کردن پرتوهای دفع مدار خود فعال نمی شوند. بعد از اینکه در ابتدا فکر می کردند که ممکن است آنها را در مدار رها کنند ، ناسا تصمیم می گیرد نجات جسورانه ای را آغاز کند. برنامه های آنها با طوفان به سمت محل پرتاب و یک منبع کوچک در کپسول فضانوردان پیچیده است.

Glory at Sea

ژانر: Short, Adventure
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2008
IMDB : 6.3
بازیگران: Geremy Jasper, Henry D. Coleman, Chloe Tillis

گروهی از عزاداران و یک مرد از اعماق هادس قایق می زدند تا از زباله های نیواورلئان قایق بسازند تا عزیزان گمشده خود را که در زیر دریا به دام افتاده اند ، نجات دهند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

With the help of an ancient Kryptonian power, Lex Luthor unites the world’s Super-Villains to capture all of Earth's Super Heroes, until…only the DC Super Hero Girls are left to stop the Legion of Doom. Our heroes must cross dimensions to rescue their fellow Super Heroes from the Phantom Zone, but a fortuitous wrong turn leads them to Titans Tower – where they find much-needed allies in the Teen Titans!