دانلود زیرنویس Tankhouse 2022

دانلود زیرنویس فیلم Tankhouse با بازیگری Tara Holt, Stephen Friedrich, Richard Kind در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Tankhouse در سال 2022 و به کارگردانی Noam Tomaschoff ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Tara Holt, Stephen Friedrich, Richard Kind همراه بوده است.

پس از لیست سیاه شدن از صنعت تئاتر NYC ، دو تیم فوقانی East Side New Yorkers ، Tucker و Sandrene ، تصمیم می گیرند که تنها مسیر اقدام آنها انتقال به فارگو ، داکوتای شمالی و شروع یک انقلاب تئاتری است.

ژانر: Comedy
بازیگران: Tara Holt, Stephen Friedrich, Richard Kind
کارگردان: Noam Tomaschoff
دانلود زیرنویس Tankhouse
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Tankhouse 2022

زیرنویس فارسی فیلم Tankhouse در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.6 است.

Noam Tomaschoff سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Tara Holt, Stephen Friedrich, Richard Kind خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Tankhouse به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Bubble

ژانر: Animation, Action, Adventure
کشور سازنده: Japan
سال تولید: 2022
IMDB : 6.3
بازیگران: Tasuku Hatanaka, Alice Hirose, Marina Inoue

در یک توکیو متروکه توسط حباب ها و ناهنجاری های گرانشی ، یک مرد جوان با استعداد یک ملاقات سرنوشت ساز با یک دختر مرموز دارد.

Break Every Chain

ژانر: Biography, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2021
IMDB : 4.5
بازیگران: Ignacyo Matynia, Dean Cain, Krystian Leonard

غرق شدن در اعماق افسردگی و غم ، سوزاندن با عصبانیت و زنجیر شده توسط الکلی ، جاناتان دیگر نتوانست این کار را انجام دهد. پس از از دست دادن پدرش به عنوان یک پسر جوان ، با صحنه های بی شماری از مرگ وحشتناک در خط وظیفه روبرو شد و درگذشت پسرش ، جاناتان برای پاسخ ها به جهان آمد - تنها تاریکی پیدا کرد. در مواجهه با تهدید از دست دادن همه چیزهایی که برای او باقی مانده است ، جاناتان به سمت ایمان روی می آورد و امید و رستگاری را پیدا می کند.

The Sleep

ژانر: Action, Fantasy, Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 2.4
بازیگران: Giselle Torres, Stephanie Pearson, Casey Leach

گروهی از دوستان در شب هالووین در یک آزمایش بینبعدی فراطبیعی قرار میگیرند که در آن باید از وحشتهای واقعی و همچنین آنهایی که در اعماق ذهنشان باز میشود جان سالم به در ببرند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Tankhouse

After being blacklisted from the NYC theatre industry, two Upper East Side New Yorkers, Tucker and Sandrene, decide their only course of action is to move to Fargo, North Dakota and start a theatrical revolution.