دانلود زیرنویس Superior 2022

دانلود زیرنویس فیلم Superior با بازیگری Alessandra Mesa, Ani Mesa, Pico Alexander در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Superior در سال 2022 و به کارگردانی Erin Vassilopoulos ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Alessandra Mesa, Ani Mesa, Pico Alexander همراه بوده است.

در حال اجرا ، ماریان به زادگاه خود در بالادست نیویورک باز می گردد تا با خواهر دوقلوی یکسان خود ، ویویان مخفی شود. ماریان در تلاش برای گذشته خود در پشت سر خود ، در مورد دلیل بازگشت او دروغ می گوید و خواهرش را در تاریکی رها می کند تا اینکه دو جهانشان شروع به برخورد کنند.

ژانر: Drama, Thriller
بازیگران: Alessandra Mesa, Ani Mesa, Pico Alexander
کارگردان: Erin Vassilopoulos
دانلود زیرنویس Superior
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Superior 2022

زیرنویس فارسی فیلم Superior در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama, Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Drama, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.2 است.

Erin Vassilopoulos سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Alessandra Mesa, Ani Mesa, Pico Alexander خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Superior به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

White Elephant

ژانر: Action, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.9
بازیگران: Lorenzo Antonucci, Lincoln Brown, Eric Buarque

Donkeyhead

ژانر: Drama
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2022
IMDB : 6.1
بازیگران: Kim Coates, Agam Darshi, Stephen Lobo

Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

ژانر: Animation, Action, Adventure
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.4
بازیگران: Kimberly Brooks, Greg Cipes, Keith Ferguson

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Superior

On the run, Marian returns to her hometown in upstate New York to hide out with her estranged identical twin sister, Vivian. Struggling to put the past behind her, Marian lies about the reason for her return, leaving her sister in the dark until their two worlds begin to collide.