دانلود زیرنویس Suicide for Beginners 2022

دانلود زیرنویس فیلم Suicide for Beginners با بازیگری Wil Daniels, Sara Tomko, Nate Panning در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Suicide for Beginners در سال 2022 و به کارگردانی Craig Thieman ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Wil Daniels, Sara Tomko, Nate Panning همراه بوده است.

گرت ناامن و ناآگاه ، در قتل عشق بی حد و حصر زندگی خود ، میا مرده است. هنگامی که او با قربانی خود روبرو می شود ، بی کفایتی بی دست و پا او را به دست می گیرد و همه چیز به سرعت از کنترل خارج می شود ، زیرا او خود را در یک مسیر منحرف برای تبدیل شدن به یک قاتل سریالی پیدا می کند.

ژانر: Comedy, Horror
بازیگران: Wil Daniels, Sara Tomko, Nate Panning
کارگردان: Craig Thieman
دانلود زیرنویس Suicide for Beginners
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Suicide for Beginners 2022

زیرنویس فارسی فیلم Suicide for Beginners در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.4 است.

Craig Thieman سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Wil Daniels, Sara Tomko, Nate Panning خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Suicide for Beginners به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Man from Toronto

ژانر: Action, Comedy, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.7
بازیگران: Kevin Hart, Woody Harrelson, Kaley Cuoco

در یک مورد هویت اشتباه ، کشنده ترین قاتل جهان ، معروف به مرد از تورنتو ، و یک پیچش در نیویورک سیتی پس از سردرگمی یکدیگر در Airbnb مجبور به همکاری می شود.

Promises

ژانر: Short
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.3
بازیگران: -

در شرق اوکراین ، سفر صمیمی و قهرمانانه به مقاومت در برابر تهاجم روسیه را دنبال کنید.

Watcher

ژانر: Drama, Horror, Thriller
کشور سازنده: United Arab Emirates, United States, Romania
سال تولید: 2022
IMDB : 6.3
بازیگران: Maika Monroe, Karl Glusman, Burn Gorman

به عنوان یک قاتل سریالی شهر را به خود جلب می کند ، جولیا - یک بازیگر جوان که به تازگی به همراه همسرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از کنار خیابان تماشا می کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Suicide for Beginners

Insecure and unhinged, Garrett is dead set on murdering the unrequited love of his life, Mia. When he comes face to face with his victim, his awkward incompetence takes over and things quickly spiral out of control as he finds himself on a deranged path to becoming a serial killer.