دانلود زیرنویس Stanleyville 2021

دانلود زیرنویس فیلم Stanleyville با بازیگری Susanne Wuest, Cara Ricketts, Christian Serritiello در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Stanleyville در سال 2021 و به کارگردانی Maxwell McCabe-Lokos ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Susanne Wuest, Cara Ricketts, Christian Serritiello همراه بوده است.

هواپیمای بدون سرنشین دفتر ماریا باربیزان آنچه را که به نظر می رسد مانند یک زندگی بی معنی است ، هدایت می کند. او تنهاست ، و واقعاً در شغل خود یا در خانواده اش وجود ندارد. یک روز ، او هر کاری را که همه ما در آن خواب دیده ایم انجام می دهد - او کیف و زندگی قدیمی خود را در سطل زباله پرتاب می کند و برای پیروزی ... یک ماشین به یک مسابقه مبهم می پیوندد. قفل شده در یک اتاق با چهار غریبه ، هر کدام عجیب و غریب تر از قسمت بعدی ، او باید یک سری چالش ها را پشت سر بگذارد-"رقابت برای بررسی ذات مفصل ذهن و بدن" ، به رهبری Homunculus ، یک میزبان جذاب و کنجکاو.

ژانر: Comedy
بازیگران: Susanne Wuest, Cara Ricketts, Christian Serritiello
کارگردان: Maxwell McCabe-Lokos
دانلود زیرنویس Stanleyville
سال تولید: 2021
کشور سازنده: Canada

زیرنویس فارسی فیلم Stanleyville 2021

زیرنویس فارسی فیلم Stanleyville در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Canada است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.5 است.

Maxwell McCabe-Lokos سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Susanne Wuest, Cara Ricketts, Christian Serritiello خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Canada که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Stanleyville به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Nameless Days

ژانر: Horror, Mystery, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.2
بازیگران: Ally Ioannides, Charles Halford, Ambyr Mishelle

مهاجر جوان Rahui و خواهر باردار وی با روحیه شیطانی مورد حمله قرار می گیرند و از هم جدا می شوند و در یک سفر خطرناک در مرز ایالات متحده قرار می گیرند. رحوی مجروح اما مصمم برای زنده ماندن ، قبل از اینکه دیو تنها چیزی را که در زندگی انکار کرده بود - یک نوزاد را نجات دهد ، باید خواهرش را نجات دهد.

The Photographer: Murder in Pinamar

ژانر: Documentary, Crime
کشور سازنده: Argentina
سال تولید: 2022
IMDB : 6.7
بازیگران: -

قتل عکاس خوزه لوئیس کابزاس در تابستان 1997 عمیقاً آرژانتین را لرزاند و در پایان یک طرح مافیایی را نشان داد که در آن به نظر می رسد قدرت های سیاسی و اقتصادی درگیر است.

The Overnight

ژانر: Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.1
بازیگران: Zebedee Row, Rajeev Varma, Brittany Clark

پس از یک آخر هفته عاشقانه ، یک زن و شوهر جوان خود را در یک هتل منسوخ پیدا می کنند ، که در حلقه های مرگ قاتل گرفتار شده اند و به عنوان طعمه ای برای یک دیو.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Stanleyville

Office drone Maria Barbizan leads what looks like a meaningless life. She’s lonely, and she doesn’t really exist, at her job or within her family. One day, she does everything we’ve all dreamed of – she throws her purse and old life in the trash, and joins an enigmatic contest to win... a car. Locked in a room with four strangers, each more eccentric than the next, she must go through a series of challenges – a “competition to probe the very essence of mind-body articulation”, lead by Homunculus, an intriguing and curious host.