دانلود زیرنویس Spiritwalker 2021

دانلود زیرنویس فیلم Spiritwalker با بازیگری Yoon Kyesang, Ji-Yeon Lim, Yong-woo Park در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Spiritwalker در سال 2021 و به کارگردانی Yoon Jae-geun ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Yoon Kyesang, Ji-Yeon Lim, Yong-woo Park همراه بوده است.

یک مرد حافظه خود را از دست می دهد و هر 12 ساعت یک بار در بدن جدید از خواب بیدار می شود ، هر بار که مجبور می شود کشف کند چه کسی دوباره است. این وضعیت از زمانی شروع می شود که او در وسط تصادف اتومبیل از خواب بیدار می شود ، در بدن کسی که او را نمی شناسد ، بدون هیچ گونه آگاهی از اینکه چه کسی است. او شروع به درک می کند که روح او به بدن دیگری گیر کرده و هر 12 ساعت یکبار حرکت می کند. او در جستجوی ناامید کننده خود برای یافتن خود ، با زنی روبرو می شود که ادعا می کند او را می شناسد. هرچه او به رمز و راز عمیق تر می شود ، او به یک سازمان مخفی می رسد که به نظر می رسد او را تعقیب می کند. قبل از اینکه خیلی دیر شود ، او باید راهی برای بازگشت به بدن خودش پیدا کند.

ژانر: Action, Fantasy
بازیگران: Yoon Kyesang, Ji-Yeon Lim, Yong-woo Park
کارگردان: Yoon Jae-geun
دانلود زیرنویس Spiritwalker
سال تولید: 2021
کشور سازنده: South Korea

زیرنویس فارسی فیلم Spiritwalker 2021

زیرنویس فارسی فیلم Spiritwalker در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Fantasy علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور South Korea است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Fantasy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.2 است.

Yoon Jae-geun سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Yoon Kyesang, Ji-Yeon Lim, Yong-woo Park خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور South Korea که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Spiritwalker به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Father Stu

ژانر: Biography, Drama
کشور سازنده: South Korea, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.4
بازیگران: Mel Gibson, Jacki Weaver, Teresa Ruiz

Tethered

ژانر: Drama, Horror, Mystery
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.4
بازیگران: Alexandra Paul, Kareem Ferguson, Jared Laufree

Koati

ژانر: Animation, Adventure, Family
کشور سازنده: Mexico, United States
سال تولید: 2021
IMDB : 4.9
بازیگران: Sofía Vergara, Adriana Barraza, Sebas

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Spiritwalker

A man loses his memory and wakes up in a new body every 12 hours, each time forced to discover who he is anew. This condition begins when he wakes up in the middle of a car crash, in the body of someone he doesn't recognize, without any knowledge of who he is. He begins to realize that his spirit is stuck to a different body and moves every 12 hours. In his desperate search to find himself, he comes across a woman who claims to recognize him. As he bores deeper into the mystery, he comes across a secretive organization that appears to be chasing him. Before it’s too late, he must find a way back into his own body.