دانلود زیرنویس Spiderhead 2022

دانلود زیرنویس فیلم Spiderhead با بازیگری Chris Hemsworth, Miles Teller, Jurnee Smollett در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Spiderhead در سال 2022 و به کارگردانی Joseph Kosinski ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Chris Hemsworth, Miles Teller, Jurnee Smollett همراه بوده است.

یک زندانی در یک مجازات مدرن شروع به زیر سوال بردن هدف داروهای کنترل کننده احساسات که وی برای یک نبوغ دارویی آزمایش می کند.

ژانر: Action, Crime, Drama
بازیگران: Chris Hemsworth, Miles Teller, Jurnee Smollett
کارگردان: Joseph Kosinski
دانلود زیرنویس Spiderhead
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Spiderhead 2022

زیرنویس فارسی فیلم Spiderhead در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Crime, Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Crime, Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.4 است.

Joseph Kosinski سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Chris Hemsworth, Miles Teller, Jurnee Smollett خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Spiderhead به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Thailand's Wild Cats

ژانر: Documentary
کشور سازنده: South Africa
سال تولید: 2021
IMDB : 7.2
بازیگران: -

Hillwalkers

ژانر: Horror, Thriller
کشور سازنده: Ireland
سال تولید: 2021
IMDB : 4.1
بازیگران: Mark Agar, Elise Brennan, Michael Cloke

The Devil You Know

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.8
بازیگران: William Catlett, Vaughn W. Hebron, Michael Beach

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Spiderhead

A prisoner in a state-of-the-art penitentiary begins to question the purpose of the emotion-controlling drugs he's testing for a pharmaceutical genius.