دانلود زیرنویس Senior Year 2022

دانلود زیرنویس فیلم Senior Year با بازیگری Rebel Wilson, Angourie Rice, Mary Holland در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Senior Year در سال 2022 و به کارگردانی Alex Hardcastle ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Rebel Wilson, Angourie Rice, Mary Holland همراه بوده است.

یک زن سی و هفت ساله از یک کما بیست ساله از خواب بیدار می شود و به دبیرستان باز می گردد و در آنجا زمانی که او یک تشویق کننده محبوب بود تا سال ارشد خود را تمام کند و ملکه برجسته شود.

ژانر: Comedy, Drama
بازیگران: Rebel Wilson, Angourie Rice, Mary Holland
کارگردان: Alex Hardcastle
دانلود زیرنویس Senior Year
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Senior Year 2022

زیرنویس فارسی فیلم Senior Year در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.5 است.

Alex Hardcastle سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Rebel Wilson, Angourie Rice, Mary Holland خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Senior Year به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Reprise

ژانر: Drama
کشور سازنده: Norway
سال تولید: 2006
IMDB : 7.3
بازیگران: Anders Danielsen Lie, Espen Klouman Høiner, Viktoria Winge

The Institute

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.3
بازیگران: Ignacyo Matynia, Hamza Zaman, Victorya Brandart

The Righteous

ژانر: Drama, Horror, Mystery
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2021
IMDB : 5.7
بازیگران: Henry Czerny, Mimi Kuzyk, Mark O'Brien

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Senior Year

A thirty-seven-year-old woman wakes up from a twenty-year coma and returns to the high school where she was once a popular cheerleader to finish her senior year and become prom queen.