دانلود زیرنویس Save the Cinema 2022

دانلود زیرنویس فیلم Save the Cinema با بازیگری Louisa Cliffe, Krrish Patel, Jonathan Pryce در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Save the Cinema در سال 2022 و به کارگردانی Sara Sugarman ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Louisa Cliffe, Krrish Patel, Jonathan Pryce همراه بوده است.

Save the Cinema داستان واقعی لیز اوانز ، آرایشگر و رهبر یک تئاتر جوانان در کارمارتن ، ولز را روایت می کند ، که در سال 1993 یک کمپین را برای نجات تئاتر Lyric از بسته شدن آغاز کرد. در کنار شهردار آن زمان کارمارتن ریچارد گودریج (این فیلم این نقش را به یک مشاور محلی تغییر می دهد) ، آنها به کمک استیون اسپیلبرگ ، با تأمین یک نمایش ویژه ویژه پارک ژوراسیک ، ثبت نام کردند.

ژانر: Drama
بازیگران: Louisa Cliffe, Krrish Patel, Jonathan Pryce
کارگردان: Sara Sugarman
دانلود زیرنویس Save the Cinema
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United Kingdom

زیرنویس فارسی فیلم Save the Cinema 2022

زیرنویس فارسی فیلم Save the Cinema در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United Kingdom است. سبک و ژانر فیلم آن Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.5 است.

Sara Sugarman سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Louisa Cliffe, Krrish Patel, Jonathan Pryce خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United Kingdom که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Save the Cinema به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Promise at Dawn

ژانر: Biography, Drama, Romance
کشور سازنده: France, Belgium
سال تولید: 2017
IMDB : 7.1
بازیگران: Pierre Niney, Charlotte Gainsbourg, Didier Bourdon

The Devil's Tail

ژانر: Horror
کشور سازنده: Argentina, New Zealand
سال تولید: 2021
IMDB : 3.5
بازیگران: Flor Antonucci, Magui Bravi, Elisabet Casanovas

Turbo Cola

ژانر: Comedy, Crime, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2021
IMDB : 4.7
بازیگران: Brooke Maroon, James Andrew O'Connor, Jordyn Denning

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Save the Cinema

Save The Cinema tells the true story of Liz Evans, a hairdresser and leader of a youth theatre in Carmarthen, Wales, who began a campaign in 1993 to save the Lyric theatre from closure. Alongside then Mayor of Carmarthen Richard Goodridge (the film changes this role to a local councillor), they enlisted the help of Steven Spielberg, securing a special premiere of Jurassic Park.