دانلود زیرنویس Rubikon 2022

دانلود زیرنویس فیلم Rubikon با بازیگری Julia Franz Richter, George Blagden, Mark Ivanir در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Rubikon در سال 2022 و به کارگردانی Magdalena Lauritsch ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Julia Franz Richter, George Blagden, Mark Ivanir همراه بوده است.

سربازان شرکت هانا و دانشمندان گاوین و دیمیتری در حال تحقیق در مورد یک پروژه جلبک در ایستگاه فضایی روبیکون هستند که قرار است به طور دائم بشریت را با اکسیژن و مواد غذایی تأمین کند. اما ناگهان زمین در یک مه قهوه ای و سمی در زیر آنها ناپدید می شود و تمام تماس ها از هم جدا می شوند - آیا آنها آخرین بازماندگان بشریت هستند؟ آیا آنها باید ایستگاه امن را آغاز کنند ، جرات پرواز برگشت را داشته باشند و از این طریق جان آنها را به خطر اندازند؟

ژانر: Sci-Fi
بازیگران: Julia Franz Richter, George Blagden, Mark Ivanir
کارگردان: Magdalena Lauritsch
دانلود زیرنویس Rubikon
سال تولید: 2022
کشور سازنده: Austria

زیرنویس فارسی فیلم Rubikon 2022

زیرنویس فارسی فیلم Rubikon در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Sci-Fi علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Austria است. سبک و ژانر فیلم آن Sci-Fi است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.4 است.

Magdalena Lauritsch سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Julia Franz Richter, George Blagden, Mark Ivanir خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Austria که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Rubikon به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

ژانر: Animation, Action, Adventure
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.4
بازیگران: Kimberly Brooks, Greg Cipes, Keith Ferguson

لکس لوتور با کمک یک قدرت باستانی کریپتون ، سوپر شفاقهای جهان را متحد می کند تا همه قهرمانان فوق العاده زمین را به خود جلب کند ، تا ... فقط دختران DC Super Hero برای جلوگیری از لژیون عذاب باقی مانده اند. قهرمانان ما برای نجات قهرمانان فوق العاده خود از منطقه فانتوم باید از ابعاد عبور کنند ، اما یک چرخش اشتباه سرنوشت آنها را به سمت برج تایتان سوق می دهد-جایی که متحدین بسیار مورد نیاز در نوجوانان پیدا می کنند!

Broken Soldier

ژانر: Drama, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.4
بازیگران: Mark Kassen, Sophie Turner, Ray Liotta

یک جانباز جنگی که از PTSD رنج می برد ، یک دختر نوجوان را دوست می کند.

South Park: The Streaming Wars

ژانر: -
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.7
بازیگران: Matt Stone, Trey Parker

Cartman شاخ را به همراه مادرش در نبرد وصیت نامه قفل می کند در حالی که یک درگیری حماسی آشکار می شود که وجود پارک جنوبی پارک را تهدید می کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Rubikon

The company soldier Hannah and the scientists Gavin and Dimitri are researching an algae project on board the Rubikon space station, which is supposed to permanently supply humanity with oxygen and food. But suddenly the earth disappears below them in a brown, toxic fog and all contact is broken off - are they the last survivors of humanity? Should they initiate the safe station, dare the return flight and thereby risk their lives?