دانلود زیرنویس 'Round Midnight 1986

دانلود زیرنویس فیلم 'Round Midnight با بازیگری Dexter Gordon, François Cluzet, Gabrielle Haker در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی 'Round Midnight در سال 1986 و به کارگردانی Bertrand Tavernier ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Dexter Gordon, François Cluzet, Gabrielle Haker همراه بوده است.

در داخل کلوپ شبانه Blue Note یک شب در سال 1959 پاریس ، یک جازمن پیر و بیمار که دارای صدای جاز فصیح از ساکس تنور خود است. در خارج ، یک پاریسی جوان نیز برای خرید یک لیوان از انواع شراب برای شنیدن این یادداشت ها شکست. به زودی آنها دوستی را تشکیل می دهند که باعث ترکیدن نهایی نبوغ می شود.

ژانر: Drama, Music
بازیگران: Dexter Gordon, François Cluzet, Gabrielle Haker
کارگردان: Bertrand Tavernier
دانلود زیرنویس 'Round Midnight
سال تولید: 1986
کشور سازنده: United States, France

زیرنویس فارسی فیلم 'Round Midnight 1986

زیرنویس فارسی فیلم 'Round Midnight در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama, Music علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States, France است. سبک و ژانر فیلم آن Drama, Music است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.4 است.

Bertrand Tavernier سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Dexter Gordon, François Cluzet, Gabrielle Haker خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States, France که در سال 1986 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس 'Round Midnight به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Seal of Desire

ژانر: Romance, Thriller
کشور سازنده: -
سال تولید: 2022
IMDB : 4.2
بازیگران: Jackie Moore, Holly Reichert, Jeff Willy

یک روانشناس جذاب که در زوج درمانی تخصص دارد ، از مهارت های شهودی خود برای افشای همسران تقلب و اغوا کردن همسران دلپذیر خود استفاده می کند. اما بازیکن وقتی با زنی ملاقات می کند که بتواند او را در بازی خودش ضرب و شتم کند و خطوط بین عشق و اعتماد ، اشتیاق و وسواس مبهم می شود ، به یک پیاده تبدیل می شود.

The Heroin Busters

ژانر: Action, Crime, Thriller
کشور سازنده: Italy
سال تولید: 1977
IMDB : 6.5
بازیگران: Fabio Testi, David Hemmings, Sherry Buchanan

مصرف مواد مخدر در شهر رم در همه زمانها قرار دارد. نمره کودکان از فروشندگان در مقابل مدارس خود ، Mules Waltz مستقیماً از طریق امنیت فرودگاه ، و مرد اصلی اینترپل ، مایک همیلتون (دیوید همینگز) ، در پایان Wits است. تنها امید او به یکی از مردان خود ، فابیو (فابیو بیست) ، یک افسر آنقدر عمیق که هیچ کس اما همیلتون می داند واقعاً کیست ، به دندانهای پشتی که با بی کفایتی نیروی پلیس محلی تغذیه می شود ، به عقب می رود. حتی وقتی فابیو اعتماد رهبر کارتل جیانی (جان لوفردو) را به دست می آورد ، با این حال ، فروشندگان همیشه به حقیقت نزدیک می شوند و وقتی پوشش او دمیده می شود ، شکارچی شکارچی می شود زیرا فابیو خود را در یک مبارزه ناامید کننده می یابد تا زنده بماند. واد

Tomb of the River

ژانر: Action, Crime
کشور سازنده: South Korea
سال تولید: 2021
IMDB : 5.6
بازیگران: Oh-seong Yu, Jang Hyuk, Park Sung-Geun

یک فیلم اکشن در مورد جاه طلبی ها ، توطئه ها و خیانت به سازمان های مختلف پیرامون پروژه تغییر زندگی در ساخت بزرگترین تفرجگاه در گانگنونگ.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

'Round Midnight

Inside the Blue Note nightclub one night in 1959 Paris, an aged, ailing jazzman coaxes an eloquent wail from his tenor sax. Outside, a young Parisian too broke to buy a glass of wine strains to hear those notes. Soon they will form a friendship that sparks a final burst of genius.