دانلود زیرنویس Room 203 2022

دانلود زیرنویس فیلم Room 203 با بازیگری Francesca Xuereb, Viktoria Vinyarska, Eric Wiegand در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Room 203 در سال 2022 و به کارگردانی Ben Jagger ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Francesca Xuereb, Viktoria Vinyarska, Eric Wiegand همراه بوده است.

دو هم اتاقی زن از ارواح انتقام جویانه که در آپارتمان اجاره ای به سبک گوتیک خود زندگی می کردند ، عذاب می گرفتند که حاوی یک محور زینتی است.

ژانر: Horror
بازیگران: Francesca Xuereb, Viktoria Vinyarska, Eric Wiegand
کارگردان: Ben Jagger
دانلود زیرنویس Room 203
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Room 203 2022

زیرنویس فارسی فیلم Room 203 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.3 است.

Ben Jagger سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Francesca Xuereb, Viktoria Vinyarska, Eric Wiegand خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Room 203 به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Jerry and Marge Go Large

ژانر: Biography, Comedy, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.9
بازیگران: Bryan Cranston, Annette Bening, Rainn Wilson

Trust No One: The Hunt for the Crypto King

ژانر: Documentary, Crime
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 6.3
بازیگران: -

Hollow

ژانر: Horror
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2021
IMDB : 2.9
بازیگران: Pat Garrett, Pete Bird, Ellie Jeffreys

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Room 203

Two female roommates were tormented by the vengeful spirits dwelling in their gothic-style, rented apartment, which contains an ornate centerpiece.