دانلود زیرنویس Road Trip Romance 2022

دانلود زیرنویس فیلم Road Trip Romance با بازیگری Natalie Hall, Corey Sevier, Julia Borsellino در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Road Trip Romance در سال 2022 و به کارگردانی Samantha Wan ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Natalie Hall, Corey Sevier, Julia Borsellino همراه بوده است.

یک سری از وقایع ناگوار ، باعث تأخیر در سفر یک زن جوان به عروسی خواهرش می شود - سفری که او مجبور می شود با مردی که بزرگترین رقیب او در دبیرستان بود ، انجام دهد.

ژانر: Comedy, Drama, Family
بازیگران: Natalie Hall, Corey Sevier, Julia Borsellino
کارگردان: Samantha Wan
دانلود زیرنویس Road Trip Romance
سال تولید: 2022
کشور سازنده: Canada, United States

زیرنویس فارسی فیلم Road Trip Romance 2022

زیرنویس فارسی فیلم Road Trip Romance در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Drama, Family علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Canada, United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Drama, Family است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.9 است.

Samantha Wan سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Natalie Hall, Corey Sevier, Julia Borsellino خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Canada, United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Road Trip Romance به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Blowback

ژانر: Action, Crime, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.4
بازیگران: Randy Couture, Cam Gigandet, Michele Plaia

هنگامی که یک دزد استاد در طی یک دزد دریایی خرابکاری می شود و به سمت مرده می رود ، او به دنبال انتقام از خدمه سابق خود در هر زمان است. اکنون ، با بسته شدن پلیس و اوباش ، او در مسابقه زندگی خود قرار دارد تا ثروت ناگفته ای را در رمزنگاری از کسانی که او را دو برابر کرده اند ، پس بگیرد.

I'm Sorry If I Took a Toll on You

ژانر: Thriller
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2021
IMDB : 4.4
بازیگران: Isaac Brown, Tsipporah Shendroff

پس از مرگ والدینش ، كات تازه یتیم به شمال به خانه دریاچه ای كه اخیراً به ارث رسیده است سفر می كند و در آنجا با رایان ملاقات می كند ، مردی دوست داشتنی و خوشحال است كه والدین خود را از بین ببرد.

Wyrmwood: Apocalypse

ژانر: Action, Horror
کشور سازنده: Australia
سال تولید: 2022
IMDB : 5.3
بازیگران: Luke McKenzie, Shantae Barnes-Cowan, Jake Ryan

در یک بیابان استرالیا آلوده به زامبی ، سرباز رایس به امید یافتن یک درمان ، زندگی خود را به ردیابی و گرفتن بازماندگان برای جراح عمومی اختصاص داده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Road Trip Romance

An escalating series of unfortunate events keeps delaying a young woman’s journey to her sister’s wedding – a journey she is forced to take with the guy who was her biggest rival in high school.