دانلود زیرنویس Revolutionary Girl Utena: The Movie 1999

دانلود زیرنویس فیلم Revolutionary Girl Utena: The Movie با بازیگری Tomoko Kawakami, Yuriko Fuchizaki, Leah Applebaum در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Revolutionary Girl Utena: The Movie در سال 1999 و به کارگردانی Kunihiko Ikuhara ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Tomoko Kawakami, Yuriko Fuchizaki, Leah Applebaum همراه بوده است.

Utena Tenjou در بازخوانی گشاد از سریال های تلویزیونی انقلابی Utena ، وارد آکادمی اوتوری می شود ، فقط باید بلافاصله در یک سری از دوئل ها برای دست همکلاسی خود آنتی هیممیا و قدرتی که ظاهراً در اختیار دارد ، جارو شود. در همین زمان ، Utena با Touga Kiryuu ، دوستی از دوران کودکی خود که به نظر می رسد اسرار پشت دوئل را می شناسد ، اتحاد می کند. اوتانا قبل از قدرتی که حاکم بر اوتوری است ، او و دوستانش را جدید و قدیمی می کند ، باید آن رازها را برای خودش کشف کند.

ژانر: Animation, Action, Adventure
بازیگران: Tomoko Kawakami, Yuriko Fuchizaki, Leah Applebaum
کارگردان: Kunihiko Ikuhara
دانلود زیرنویس Revolutionary Girl Utena: The Movie
سال تولید: 1999
کشور سازنده: Japan

زیرنویس فارسی فیلم Revolutionary Girl Utena: The Movie 1999

زیرنویس فارسی فیلم Revolutionary Girl Utena: The Movie در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Animation, Action, Adventure علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Japan است. سبک و ژانر فیلم آن Animation, Action, Adventure است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.1 است.

Kunihiko Ikuhara سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Tomoko Kawakami, Yuriko Fuchizaki, Leah Applebaum خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Japan که در سال 1999 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Revolutionary Girl Utena: The Movie به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Hustle Down

ژانر: Action, Comedy, Drama
کشور سازنده: Mexico, United States
سال تولید: 2021
IMDB : 2.9
بازیگران: Tom Sizemore, Paul Sidhu, Bai Ling

کولی ، یک هوسلر دو بیتی و راننده کارتل مواد مخدر باجا ، خود را با تکیه بر شکارچی فضل ماهر اما متعهد تر ، برای ماندن از چنگال یک قاتل بی رحمانه ، و اراذل و اوباش شرور پس از یک رهبر باند رقیب پس از آن می بیند. کولی یک ماشین پولی پر از پول نقد را برای رئیس خود به سرقت برده است. این دوتایی از مسیرهایی با کریستال عبور می کند ، یک رقصنده شرجی با اسرار بیش از حد و سهم بیشتری در همه اینها از آنچه در ابتدا متوجه می شوند. اگر کولی بتواند ترک را متقاعد کند که با طرح های دیوانه وار خود همراه شود ، ممکن است آن را به همسر و دختر بی سر و صدا خود زنده کند.

Hustle

ژانر: Comedy, Drama, Sport
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.4
بازیگران: Adam Sandler, Ben Foster, Robert Duvall

پس از کشف یک بازیکن یک بار در طول زندگی با گذشته ای از صخره ای در خارج از کشور ، پیشاهنگی بسکتبال شانس خود را به خود جلب می کند تا بدون تأیید تیمش ، پدیده را به ایالات متحده برساند. در برابر شانس ، آنها یک شوت نهایی دارند تا ثابت کنند که آنچه را که برای ساختن آن در NBA لازم است ، دارند.

The Highwayman

ژانر: Adventure
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 7.3
بازیگران: Francesca Louise White, Mollie Hindle, Ciaron Davies

دیک تورپین ، سارق مشهور بزرگراه ، خود را در حومه انگلیسی در حال اجرا می داند که به طور اتفاقی ارل دختر مبهم پمبروک ، الیزابت را ربوده است. در حالی که نامزدش وینتروپه سعی در ردیابی آنها دارد ، الیزابت شروع به سقوط برای بزرگراه دلهره می کند و تورپین را ترک نمی کند تا در مبارزه با قلب الیزابت - و ثروت او مقابل وینتروپه روبرو شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Revolutionary Girl Utena: The Movie

In a loose retelling of the Revolutionary Girl Utena TV series, Utena Tenjou arrives at Ohtori Academy, only to be immediately swept up in a series of duels for the hand of her classmate Anthy Himemiya and the power she supposedly holds. At the same time, Utena reunites with Touga Kiryuu, a friend from her childhood who seems to know the secrets behind the duels. Utena must discover those secrets for herself, before the power that rules Ohtori claims her and her friends, new and old.