دانلود زیرنویس Reprise 2006

دانلود زیرنویس فیلم Reprise با بازیگری Anders Danielsen Lie, Espen Klouman Høiner, Viktoria Winge در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Reprise در سال 2006 و به کارگردانی Joachim Trier ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Anders Danielsen Lie, Espen Klouman Høiner, Viktoria Winge همراه بوده است.

دو دوست رقابتی ، که به دلیل آرزوهای ادبی و جنجال های جوانی دامن زده اند ، تحمل عشق ، افسردگی و مشاغل در حال رشد را تحمل می کنند.

ژانر: Drama
بازیگران: Anders Danielsen Lie, Espen Klouman Høiner, Viktoria Winge
کارگردان: Joachim Trier
دانلود زیرنویس Reprise
سال تولید: 2006
کشور سازنده: Norway

زیرنویس فارسی فیلم Reprise 2006

زیرنویس فارسی فیلم Reprise در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Norway است. سبک و ژانر فیلم آن Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.3 است.

Joachim Trier سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Anders Danielsen Lie, Espen Klouman Høiner, Viktoria Winge خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Norway که در سال 2006 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Reprise به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Good Neighbor

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United States, Latvia
سال تولید: 2022
IMDB : 6.2
بازیگران: Jonathan Rhys Meyers, Luke Kleintank, Bruce Davison

یک شب کابوس برای دیوید ، یک روزنامه نگار سابق نیویورک تایمز ، هنگامی که او و همسایه عجیب و غریب جدیدش رابرت ، به طور تصادفی با دوچرخه خود برخورد کردند ، آشکار می شود. دیوید با وزوز و بی نظم ، اجازه می دهد تا رابرت او را متقاعد کند که از صحنه فرار کند و دختر را برای مرده ترک کند تا بتواند از حرفه خود محافظت کند. رابرت هیچ پشیمانی نشان نمی دهد ، و به نام دوستی او کارهای ناگفته ای برای محافظت از راز انجام می دهد. اکنون که پلیس در حال شکار تمام عیار برای قاتل ضربه زده است ، وقتی روزنامه محلی دیوید او را برای پوشش داستانی که در آنجا ملاقات می کند با خواهر دختر متوفی ونسا ، او را از کنترل خارج می کند ، از کنترل خارج می شود. علیرغم این شرایط و تمایل عمیق او برای یافتن قاتل خواهرش ، این دو بلافاصله ارتباط عاشقانه دارند که دیوید را شگفت زده و غافلگیر می کند ، در حالی که رابرت را تحت فشار قرار می دهد تا اقدامات وحشیانه ای را برای نگه داشتن دوست جدید خود به سمت خود انجام دهد.

Hillwalkers

ژانر: Horror, Thriller
کشور سازنده: Ireland
سال تولید: 2021
IMDB : 4.1
بازیگران: Mark Agar, Elise Brennan, Michael Cloke

هنگامی که کوهنوردان بر سرزمین خصوصی مرتکب می شوند ، درگیری با صاحب زمین به خشونت فرو می رود.

The Takedown

ژانر: Action, Comedy, Crime
کشور سازنده: France
سال تولید: 2022
IMDB : 5.7
بازیگران: Omar Sy, Laurent Lafitte, Izïa Higelin

Ousmane Diakité و François Monge دو پلیس با سبک ، پیشینه و مشاغل بسیار متفاوت هستند. این جفت بعید بار دیگر برای تحقیقات جدید که آنها را در سراسر فرانسه می برد ، دوباره به هم پیوستند. آنچه به نظر می رسید یک معامله مواد مخدر ساده است ، یک پرونده جنایتکار بسیار بزرگتر است که در کمدی خطر و غیر منتظره پیچیده شده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Reprise

Two competitive friends, fueled by literary aspirations and youthful exuberance, endure the pangs of love, depression and burgeoning careers.