دانلود زیرنویس Prototype 2022

دانلود زیرنویس فیلم Prototype با بازیگری Marshall Hawkes, Stephanie Lodge, Zoe Purdy در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Prototype در سال 2022 و به کارگردانی Jack Peter Mundy ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Marshall Hawkes, Stephanie Lodge, Zoe Purdy همراه بوده است.

در آینده نزدیک ، آندروئیدهای شبیه به زندگی با هوش مصنوعی برای کمک به افراد دارای کارهای خانگی خانگی ایجاد شده است. نمونه اولیه ، یکی ، ساخته شده توسط راجر مارشال و آزمایش شده توسط خانواده وی ، اثبات شده است که محبوب اما ناقص است. راجر در حال کار بر روی یک مدل جدید است ، دو ، که ویژگی های بهبود یافته آنها نوید توانایی های فوق العاده انسانی خود را نشان می دهد. با افزایش تنش بین راجر و همسر شلی ، نقص آندروئیدها و زندگی کل خانواده به زودی در معرض خطر برنامه های شیطانی دو قرار می گیرند.

ژانر: Sci-Fi
بازیگران: Marshall Hawkes, Stephanie Lodge, Zoe Purdy
کارگردان: Jack Peter Mundy
دانلود زیرنویس Prototype
سال تولید: 2022
کشور سازنده: -

زیرنویس فارسی فیلم Prototype 2022

زیرنویس فارسی فیلم Prototype در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Sci-Fi علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور - است. سبک و ژانر فیلم آن Sci-Fi است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 2 است.

Jack Peter Mundy سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Marshall Hawkes, Stephanie Lodge, Zoe Purdy خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور - که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Prototype به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Overnight

ژانر: Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.1
بازیگران: Zebedee Row, Rajeev Varma, Brittany Clark

Titanic 666

ژانر: Horror, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.2
بازیگران: Xander Bailey, Jamie Bamber, Jhey Castles

My Babysitter the Super Hero

ژانر: Family
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 0
بازیگران: Melissa Peterman, Mo Collins, Jim O'Heir

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Prototype

In the near future, life-like androids with artificial intelligence have been created to help people with menial household tasks. The prototype, One, created by Roger Marshall and tested by his family, proves to be popular but flawed. Roger has been working on a new model, Two, whose improved features show promise of its super-human abilities. As tensions rise between Roger and wife Shelley, the androids malfunction and the lives of the whole family are soon in danger of Two's sinister plans.