دانلود زیرنویس Private Property 2022

دانلود زیرنویس فیلم Private Property با بازیگری Ashley Benson, Shiloh Fernandez, Logan Miller در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Private Property در سال 2022 و به کارگردانی Chadd Harbold ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Ashley Benson, Shiloh Fernandez, Logan Miller همراه بوده است.

کاترین ، یک بازیگر مبارز و زن خانه دار غیرقابل تحقق ، با باغبان جدید خود ، بن درگیر می شود. همانطور که او توجه و حساسیت را به او می دهد ، آنها شروع به سقوط برای یکدیگر می کنند. اما بن چیزی نیست که به نظر می رسد.

ژانر: Drama, Thriller
بازیگران: Ashley Benson, Shiloh Fernandez, Logan Miller
کارگردان: Chadd Harbold
دانلود زیرنویس Private Property
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Private Property 2022

زیرنویس فارسی فیلم Private Property در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama, Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Drama, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 3.5 است.

Chadd Harbold سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Ashley Benson, Shiloh Fernandez, Logan Miller خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Private Property به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

You Are Not My Mother

ژانر: Drama, Horror
کشور سازنده: Ireland
سال تولید: 2022
IMDB : 5.8
بازیگران: Hazel Doupe, Paul Reid, Carolyn Bracken

Boon

ژانر: Action, Crime, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.9
بازیگران: Neal McDonough, Tommy Flanagan, Christina Ochoa

Sun of the Soil

ژانر: Documentary, Short
کشور سازنده: United States, Mali
سال تولید: 2022
IMDB : 6.1
بازیگران: -

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Private Property

Kathryn, a struggling actress and unfulfilled housewife, becomes involved with her new gardener, Ben. As he gives her the attention and sensitivity she craves, they start to fall for each other. But Ben is not what he seems.