دانلود زیرنویس Peace by Chocolate 2021

دانلود زیرنویس فیلم Peace by Chocolate با بازیگری Hatem Ali, Ayham Abou Ammar, Yara Sabri در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Peace by Chocolate در سال 2021 و به کارگردانی Jonathan Keijser ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Hatem Ali, Ayham Abou Ammar, Yara Sabri همراه بوده است.

پس از فرار از جنگ لبنان ، پس از بمباران کارخانه شکلات خانواده ، طارق هاداد و خانواده سوری وی به شهر کوچک آنتیگونیش در کانادا مهاجرت می کنند. پدر Tareq Issam دوباره شروع به ساخت شکلات هایی می کند که در کلیسای محلی مورد اصابت قرار گرفته است ، و همسایگی سرمایه گذاران محلی را برای یک کارخانه جدید به دست می آورد ، در حالی که شکلات محلی کلی از این رقابت احساس تهدید می کند. در حالی که تجارت "صلح توسط شکلات" ISSAM همچنان در حال رشد است ، Tareq بین رویای خود برای پزشک شدن و تعهد خود در مورد تجارت خانوادگی پاره می شود.

ژانر: Comedy, Drama
بازیگران: Hatem Ali, Ayham Abou Ammar, Yara Sabri
کارگردان: Jonathan Keijser
دانلود زیرنویس Peace by Chocolate
سال تولید: 2021
کشور سازنده: Canada

زیرنویس فارسی فیلم Peace by Chocolate 2021

زیرنویس فارسی فیلم Peace by Chocolate در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Canada است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.4 است.

Jonathan Keijser سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Hatem Ali, Ayham Abou Ammar, Yara Sabri خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Canada که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Peace by Chocolate به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Rise

ژانر: Biography, Drama, Sport
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.1
بازیگران: Dayo Okeniyi, Yetide Badaki, Uche Agada

پس از مهاجرت به یونان از نیجریه ، ورا و چارلز آنتتوكومپو تلاش كردند تا زنده بمانند و پنج فرزند خود را تأمین كنند ، در حالی كه تحت تهدید روزانه تبعید زندگی می كنند. ناامید از به دست آوردن شهروندی یونانی اما توسط سیستمی که آنها را از هر نوبت مسدود کرده است ، تضعیف شده است ، دیدگاه خانواده ، عزم و ایمان آنها را از گمنامی برای راه اندازی مشاغل سه قهرمان NBA برداشته است.

Where Is Anne Frank

ژانر: Animation, Drama, Family
کشور سازنده: Belgium, Luxembourg, France
سال تولید: 2021
IMDB : 6.3
بازیگران: Ruby Stokes, Emily Carey, Michael Maloney

این فیلم به دنبال سفر کیتی ، دوست خیالی است که آن فرانک به دفتر خاطرات خود اختصاص داده است. یک نوجوان آتشین ، زن سبک و جلف در آینده نزدیک در خانه آن فرانک در آمستردام از خواب بیدار می شود و برای یافتن آن ، که معتقد است هنوز زنده است ، در اروپا امروز سفر می کند. در حالی که دختر جوان از دنیای مدرن شوکه شده است ، اما او نیز میراث آن را پیدا می کند.

After Blue

ژانر: Fantasy, Sci-Fi
کشور سازنده: France
سال تولید: 2022
IMDB : 5.5
بازیگران: Elina Löwensohn, Paula Luna, Vimala Pons

در آینده ای دور ، در یک سیاره وحشی ، نوجوان تنهایی روکسی یک جنایتکار را که در ماسه دفن شده است آزاد می کند. پس از آزاد شدن ، زن دوباره شروع به گسترش ترس و مرگ می کند. روکسی و مادرش زورا مسئول به نظر می رسند ، از جامعه خود تبعید شده و محکوم به پیگیری قاتل هستند. بنابراین ، آنها شروع به پرسه زدن به سرزمین های خارق العاده و طیفی بهشت کثیف خود می کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Peace by Chocolate

After fleeing war-torn Lebanon after the family's chocolate factory is bombed, Tareq Hadhad and his Syrian family immigrate to the small town of Antigonish in Canada. Tareq’s father Issam starts making chocolates again that are a hit at the local church, neighborly Frankrounds up local investors for a new factory, while local chocolatier Kelly feels threatened by the rivalry. While Issam’s “Peace By Chocolate” business continues to grow, Tareq is torn between his dream of becoming a doctor and his obligation to the family business.