دانلود زیرنویس Paradise Cove 2021

دانلود زیرنویس فیلم Paradise Cove با بازیگری Todd Grinnell, Mena Suvari, Kristin Bauer van Straten در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Paradise Cove در سال 2021 و به کارگردانی Martin Guigui ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Todd Grinnell, Mena Suvari, Kristin Bauer van Straten همراه بوده است.

یک پیمانکار و همسرش برای جابجایی خانه ساحلی مادر خود به مالیبو حرکت می کنند ، اما توسط خانم بی خانمان بی نظیر که در زیر خانه زندگی می کند ، وحشت زده می شود.

ژانر: Thriller
بازیگران: Todd Grinnell, Mena Suvari, Kristin Bauer van Straten
کارگردان: Martin Guigui
دانلود زیرنویس Paradise Cove
سال تولید: 2021
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Paradise Cove 2021

زیرنویس فارسی فیلم Paradise Cove در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.1 است.

Martin Guigui سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Todd Grinnell, Mena Suvari, Kristin Bauer van Straten خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Paradise Cove به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Down with the King

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2021
IMDB : 5.7
بازیگران: Freddie Gibbs, Bob Tarasuk, Jamie Neumann

Beauty

ژانر: Drama, Romance
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.8
بازیگران: Gracie Marie Bradley, Aleyse Shannon, Niecy Nash

One Day

ژانر: Drama, Fantasy
کشور سازنده: South Korea
سال تولید: 2017
IMDB : 7
بازیگران: Nam-gil Kim, Woo-hee Chun, Sang-hee Baek

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Paradise Cove

A contractor and his wife move to Malibu to flip his mother’s beach house, but are terrorized by the deranged homeless lady living under the house.