دانلود زیرنویس Pacerville 2022

دانلود زیرنویس فیلم Pacerville با بازیگری Brian Austin Green, Makena Taylor, Acoryé White در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Pacerville در سال 2022 و به کارگردانی Nick Leisure ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Brian Austin Green, Makena Taylor, Acoryé White همراه بوده است.

در طول همه گیر ، یک معلم سوخته در آستانه شکست ، دانش آموزان خود را که از او در یک کلاس بزرگنمایی لذت می برند و انتقام می گیرد ، می کند.

ژانر: Thriller
بازیگران: Brian Austin Green, Makena Taylor, Acoryé White
کارگردان: Nick Leisure
دانلود زیرنویس Pacerville
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Pacerville 2022

زیرنویس فارسی فیلم Pacerville در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 0 است.

Nick Leisure سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Brian Austin Green, Makena Taylor, Acoryé White خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Pacerville به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

American Carnage

ژانر: Comedy, Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 0
بازیگران: Jenna Ortega, Jorge Lendeborg Jr., Allen Maldonado

پس از آنكه فرماندار دستور اجرایی را برای دستگیری فرزندان مهاجران بدون مدارك صادر كرد ، به جوانان بازداشت شده فرصتی داده می شود كه با داوطلبانه برای ارائه مراقبت از سالمندان ، اتهامات خود را کاهش دهند. با این حال ، هنگامی که در داخل مرکز مراقبت از سالمندان قرار گرفتند ، اسرار پیچ خورده تری را که احتمالاً تصور می کردند کشف می کنند.

Dying for Chocolate: A Curious Caterer Mystery

ژانر: Mystery
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2022
IMDB : 6.6
بازیگران: Nikki Deloach, Andrew W. Walker, Jaycie Dotin

گلدی یک مادر مجرد روحیه است که به نقش شهر Sleuth می رود تا بتواند مرگ مرموز یک دوست را حل کند. با تیک زدن ساعت برای یافتن مقصر ، گلدی به همکاری بعید با کارآگاه تام شولتز ، که به دانش محلی گلدی تکیه می دهد ، اعتصاب می کند. همانطور که رابطه آنها نشانه های تبدیل شدن به چیزی بیشتر را نشان می دهد ، لیست مظنون بالا می رود. آیا گلدی قبل از قاتل بر روی او باریک خواهد شد؟

The Balcony Movie

ژانر: Documentary
کشور سازنده: Poland
سال تولید: 2021
IMDB : 7.5
بازیگران: -

از گفتگوهایی که کارگردان با افرادی که در خیابان تحت آپارتمان ورشو قرار دارند ، تشکیل می دهد ، هر داستان در "فیلم بالکن" بی نظیر است و به روشی که ما سعی می کنیم با زندگی به عنوان افراد کنار بیاییم ، سروکار دارد. در کنار هم ، آنها یک عکس از زندگی معاصر انسان ایجاد می کنند ، و رهگذران تصویری کامپوزیتی از دنیای امروز ارائه می دهند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Pacerville

During the pandemic, a burned-out teacher on the verge of a breakdown overhears his students making fun of him in a Zoom class and vows revenge.