دانلود زیرنویس Out of My League 2020

دانلود زیرنویس فیلم Out of My League با بازیگری Ludovica Francesconi, Giuseppe Maggio, Eleonora Gaggero در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Out of My League در سال 2020 و به کارگردانی Alice Filippi ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Ludovica Francesconi, Giuseppe Maggio, Eleonora Gaggero همراه بوده است.

مارتا ممکن است یتیم باشد و ممکن است تحت تأثیر بیماری کشنده قرار بگیرد ، اما او مثبت ترین فردی است که می تواند با او ملاقات کند. او می خواهد پسری برای او بیفتد. هیچ پسری نیست - خوش تیپ ترین آنها. یک روز ، او ممکن است مسابقه خود را پیدا کرده باشد.

ژانر: Comedy, Drama, Romance
بازیگران: Ludovica Francesconi, Giuseppe Maggio, Eleonora Gaggero
کارگردان: Alice Filippi
دانلود زیرنویس Out of My League
سال تولید: 2020
کشور سازنده: Italy

زیرنویس فارسی فیلم Out of My League 2020

زیرنویس فارسی فیلم Out of My League در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Drama, Romance علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Italy است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Drama, Romance است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.1 است.

Alice Filippi سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Ludovica Francesconi, Giuseppe Maggio, Eleonora Gaggero خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Italy که در سال 2020 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Out of My League به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

All I Can Say

ژانر: Documentary, Music
کشور سازنده: -
سال تولید: 2022
IMDB : 7.7
بازیگران: Glen Graham, Shannon Hoon, Lisa Sinha

آرشیو فرهنگ دهه 90 و مطالعه فلسفی شهرت از طریق خاطرات ویدئویی صمیمی شانون هون، خواننده فقید گروه آلت-راک Blind Melon.

The Twin

ژانر: Horror
کشور سازنده: Finland
سال تولید: 2022
IMDB : 5.2
بازیگران: Teresa Palmer, Steven Cree, Barbara Marten

بدترین کابوس والدین فقط شروع مصیبت راشل است که پس از یک تصادف غم انگیز ، او و همسرش آنتونی تصمیم می گیرند به طرف دیگر جهان حرکت کنند تا روی پسر دوقلوی زنده مانده خود الیوت تمرکز کنند. آنچه به عنوان زمان شفابخشی و انزوا در حومه فنلاند آغاز می شود ، به عنوان یک موجودی که ادعا می کند برادر دوقلوی مرده او است ، الیوت را به دست می گیرد ، به یک نبرد ناامید کننده برای روح پسرش تبدیل می شود - قرار دادن راشل در یک سفر شیطانی برای پرده برداری از حقیقت وحشتناک در مورد پسر دوقلوی او.

The Takedown

ژانر: Action, Comedy, Crime
کشور سازنده: France
سال تولید: 2022
IMDB : 5.7
بازیگران: Omar Sy, Laurent Lafitte, Izïa Higelin

Ousmane Diakité و François Monge دو پلیس با سبک ، پیشینه و مشاغل بسیار متفاوت هستند. این جفت بعید بار دیگر برای تحقیقات جدید که آنها را در سراسر فرانسه می برد ، دوباره به هم پیوستند. آنچه به نظر می رسید یک معامله مواد مخدر ساده است ، یک پرونده جنایتکار بسیار بزرگتر است که در کمدی خطر و غیر منتظره پیچیده شده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Out of My League

Marta may be an orphan, and she may be affected by a lethal illness, yet she is the most positive person one can meet. She wants a boy to fall for her. Not any boy - the most handsome of them all. One day, she may have found her match.