دانلود زیرنویس On the Count of Three 2022

دانلود زیرنویس فیلم On the Count of Three با بازیگری Jerrod Carmichael, Christopher Abbott, Tiffany Haddish در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی On the Count of Three در سال 2022 و به کارگردانی Jerrod Carmichael ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Jerrod Carmichael, Christopher Abbott, Tiffany Haddish همراه بوده است.

وال به جایی رسیده است که احساس می کند تنها راه خروج پایان دادن به امور است. اما او خود را کمی از شکست می داند - اثربخشی او فاقد است - بنابراین او می تواند از برخی از کمک ها استفاده کند. همانطور که شانس آن را خواهد داشت ، بهترین دوست وال ، کوین ، در حال بهبودی از اقدام به خودکشی ناکام است ، بنابراین او به نظر می رسد شریک کاملی برای اجرای این برنامه خودکشی مضاعف است. اما قبل از رفتن ، آنها مشاغل ناتمام برای شرکت در آنها دارند.

ژانر: Comedy, Drama
بازیگران: Jerrod Carmichael, Christopher Abbott, Tiffany Haddish
کارگردان: Jerrod Carmichael
دانلود زیرنویس On the Count of Three
سال تولید: 2022
کشور سازنده: Canada

زیرنویس فارسی فیلم On the Count of Three 2022

زیرنویس فارسی فیلم On the Count of Three در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Canada است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.9 است.

Jerrod Carmichael سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Jerrod Carmichael, Christopher Abbott, Tiffany Haddish خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Canada که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس On the Count of Three به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

All In

ژانر: Drama, Thriller
کشور سازنده: Denmark
سال تولید: 2017
IMDB : 5.7
بازیگران: Janus Nabil Bakrawi, Helle Bo, Adam Brix

هنگامی که کلاوس ، یک فروشنده خودرو و یک قمارباز پرشور ، پسر 19 ساله خود سیلاس را در بدهی های قمار قابل توجهی که به جنایتکاران بدهکار است ، مخلوط می کند ، وی مجبور می شود جان خود را در معرض خطر قرار دهد تا پسرش را نجات دهد.

On the Other Foot

ژانر: Comedy, Fantasy, Romance
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2021
IMDB : 2.7
بازیگران: Abial Afowerki, Chidi Ajufo, Junior Andre

بیلی پارچ نژادپرست است. دخترش با یک مرد سیاه پوست قدم می زند و او را متقاعد می کند که در یک کلیسای آفریقایی برای پذیرش فرهنگ شریک زندگی خود شرکت کند. او به طرز معجزه آسایی صبح روز بعد در بدن یک فرد سیاه پوست از خواب بیدار می شود.

Reprise

ژانر: Drama
کشور سازنده: Norway
سال تولید: 2006
IMDB : 7.3
بازیگران: Anders Danielsen Lie, Espen Klouman Høiner, Viktoria Winge

دو دوست رقابتی ، که به دلیل آرزوهای ادبی و جنجال های جوانی دامن زده اند ، تحمل عشق ، افسردگی و مشاغل در حال رشد را تحمل می کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

On the Count of Three

Val has reached a place where he feels the only way out is to end things. But he considers himself a bit of a failure—his effectiveness lacking—so he figures he could use some help. As luck would have it, Val’s best friend, Kevin, is recovering from a failed suicide attempt, so he seems like the perfect partner for executing this double suicide plan. But before they go, they have some unfinished business to attend to.