دانلود زیرنویس Olympia 2018

دانلود زیرنویس فیلم Olympia با بازیگری Kary Antholis, Edward Asner, Leslie Ayvazian در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Olympia در سال 2018 و به کارگردانی Harry Mavromichalis ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Kary Antholis, Edward Asner, Leslie Ayvazian همراه بوده است.

در این پروفایل محبت آمیز از یک گنج و صفحه نمایش محبوب و محبوب ، برنده جایزه اسکار المپیا دوکاکیس در پشت صحنه در این پروفایل محبت آمیز از یک گنج استالوارت نیویورکر و محبوب است.

ژانر: Documentary, Biography, Comedy
بازیگران: Kary Antholis, Edward Asner, Leslie Ayvazian
کارگردان: Harry Mavromichalis
دانلود زیرنویس Olympia
سال تولید: 2018
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Olympia 2018

زیرنویس فارسی فیلم Olympia در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Documentary, Biography, Comedy علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Documentary, Biography, Comedy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.2 است.

Harry Mavromichalis سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Kary Antholis, Edward Asner, Leslie Ayvazian خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2018 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Olympia به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Zomblogalypse

ژانر: Comedy, Horror
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 2.5
بازیگران: Lyndsey Craine, Andrew Dunn, Joanne Mitchell

The Righteous

ژانر: Drama, Horror, Mystery
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2021
IMDB : 5.7
بازیگران: Henry Czerny, Mimi Kuzyk, Mark O'Brien

County Line: All In

ژانر: Action
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.8
بازیگران: Tom Wopat, Kelsey Crane, Denim Richards

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Olympia

Follow Academy Award winner Olympia Dukakis behind the scenes in this affectionate profile of a stalwart New Yorker and beloved stage and screen treasure.