دانلود زیرنویس My Home Is Copacabana 1965

دانلود زیرنویس فیلم My Home Is Copacabana با بازیگری Leila Santos de Sousa, Cosme dos Santos, Josafá Da Silva Santos در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی My Home Is Copacabana در سال 1965 و به کارگردانی Arne Sucksdorff ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Leila Santos de Sousa, Cosme dos Santos, Josafá Da Silva Santos همراه بوده است.

کودکان بی خانمان در زاغه های ریو توسط گانگسترهای بی رحمانه خود در این درام غواص از پناهگاه های موقت خود بیرون می روند. بچه ها با درخشش کفش ، سرقت و برش رشته های بادبادک زنده می مانند تا بعداً آنها را به دیگران بفروشند. خسته از زندگی در خیابان ها ، یک پسر به امید اینکه وی در آخرین تلاش ناامیدانه برای زنده ماندن به مدرسه اصلاح شود ، خود را به پلیس منتقل می کند. این ویژگی از کارگردان تحسین شده سوئدی ، آرن سوککسدورف در جشنواره فیلم کن 1965 ظاهر شد.

ژانر: Adventure, Drama
بازیگران: Leila Santos de Sousa, Cosme dos Santos, Josafá Da Silva Santos
کارگردان: Arne Sucksdorff
دانلود زیرنویس My Home Is Copacabana
سال تولید: 1965
کشور سازنده: Sweden

زیرنویس فارسی فیلم My Home Is Copacabana 1965

زیرنویس فارسی فیلم My Home Is Copacabana در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Adventure, Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Sweden است. سبک و ژانر فیلم آن Adventure, Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 0 است.

Arne Sucksdorff سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Leila Santos de Sousa, Cosme dos Santos, Josafá Da Silva Santos خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Sweden که در سال 1965 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس My Home Is Copacabana به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

A Paris Education

ژانر: Drama
کشور سازنده: France
سال تولید: 2018
IMDB : 6.4
بازیگران: Andranic Manet, Diane Rouxel, Jenna Thiam

اتین برای مطالعه فیلمبرداری در سوربن به پاریس می آید. او با ماتیاس و ژان نوئل ملاقات می کند که اشتیاق خود را به فیلم ها به اشتراک می گذارند. اما همانطور که آنها سال را برای تحصیل می گذرانند ، باید با چالش های دوستی و عشق و همچنین انتخاب نبردهای هنری خود روبرو شوند.

Walk With Me

ژانر: Documentary
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2017
IMDB : 5.2
بازیگران: Benedict Cumberbatch, Thich Nhát Hanh, Pháp De

با روایت بندیکت کامبربچ، با من راه برو، یک سفر سینمایی به دنیای یک جامعه رهبانی است که هنر تمرکز حواس را با استاد ذن بودایی تیچ نات هان تمرین میکنند.

Benji

ژانر: Adventure, Family, Romance
کشور سازنده: United States
سال تولید: 1974
IMDB : 6.3
بازیگران: Patsy Garrett, Allen Fiuzat, Cynthia Smith

بنجی یک ولگرد است که با این وجود راه خود را در قلب تعدادی از مردم شهر انجام داده است ، که هر زمان که متوقف شود به او غذا و توجه می دهد. مورد علاقه های خاص او یک جفت کودک است که در برابر خواسته والدینشان با او غذا می خورند و با او بازی می کنند. با این حال ، وقتی بچه ها ربوده می شوند ، والدین و پلیس در حال ضرر هستند تا آنها را پیدا کنند. فقط بنجی می تواند آنها را ردیابی کند ، اما آیا او به موقع خواهد بود؟ اگر او بتواند روز را نجات دهد ، ممکن است خانه دائمی را که آرزو کرده است پیدا کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

My Home Is Copacabana

Homeless children in the slums of Rio are driven out of their temporary shelters by ruthless gangsters in this somber drama. The kids survive by shining shoes, stealing, and cutting the strings of the kites to sell them later to others. Tired of life on the streets, one boy turns himself over to the police in hopes he will be sent to reform school in a last desperate attempt to survive. This feature from acclaimed Swedish director Arne Sucksdorff appeared at the 1965 Cannes Film Festival.