دانلود زیرنویس My Dead Dad 2021

دانلود زیرنویس فیلم My Dead Dad با بازیگری Pedro Correa, Raymond Cruz, Courtney Dietz در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی My Dead Dad در سال 2021 و به کارگردانی Fabio Frey ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Pedro Correa, Raymond Cruz, Courtney Dietz همراه بوده است.

یک فرسودگی جوان کشف کرد که پدر بی سر و صدا او مرده است و مسئولیت مدیریت یک مجتمع آپارتمانی را به وی واگذار می کند. او با امید به بریدن روابط ، مجبور به بزرگ شدن شد و در مورد پدر که هرگز از طریق مستاجران التقاطی نمی شناخت ، یاد می گیرد.

ژانر: Drama
بازیگران: Pedro Correa, Raymond Cruz, Courtney Dietz
کارگردان: Fabio Frey
دانلود زیرنویس My Dead Dad
سال تولید: 2021
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم My Dead Dad 2021

زیرنویس فارسی فیلم My Dead Dad در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.3 است.

Fabio Frey سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Pedro Correa, Raymond Cruz, Courtney Dietz خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس My Dead Dad به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Prototype

ژانر: Sci-Fi
کشور سازنده: -
سال تولید: 2022
IMDB : 2
بازیگران: Marshall Hawkes, Stephanie Lodge, Zoe Purdy

در آینده نزدیک ، آندروئیدهای شبیه به زندگی با هوش مصنوعی برای کمک به افراد دارای کارهای خانگی خانگی ایجاد شده است. نمونه اولیه ، یکی ، ساخته شده توسط راجر مارشال و آزمایش شده توسط خانواده وی ، اثبات شده است که محبوب اما ناقص است. راجر در حال کار بر روی یک مدل جدید است ، دو ، که ویژگی های بهبود یافته آنها نوید توانایی های فوق العاده انسانی خود را نشان می دهد. با افزایش تنش بین راجر و همسر شلی ، نقص آندروئیدها و زندگی کل خانواده به زودی در معرض خطر برنامه های شیطانی دو قرار می گیرند.

All In

ژانر: Drama, Thriller
کشور سازنده: Denmark
سال تولید: 2017
IMDB : 5.7
بازیگران: Janus Nabil Bakrawi, Helle Bo, Adam Brix

هنگامی که کلاوس ، یک فروشنده خودرو و یک قمارباز پرشور ، پسر 19 ساله خود سیلاس را در بدهی های قمار قابل توجهی که به جنایتکاران بدهکار است ، مخلوط می کند ، وی مجبور می شود جان خود را در معرض خطر قرار دهد تا پسرش را نجات دهد.

The Siege of Robin Hood

ژانر: Action, Adventure, Fantasy
کشور سازنده: Australia
سال تولید: 2022
IMDB : 2.6
بازیگران: Paul Allica, Kahli Williams, Dave Beamish

در زمان هرج و مرج و استبداد ، یک ملت بزرگ انگلیس به طرز خطرناکی در آستانه انقلاب جمعی قرار دارد. پس از آنکه کلانتر بی رحمانه ناتینگهام دستور حمله وحشیانه ای به خانواده خود را صادر کرد ، جوانی به نام رابین سوگند یاد کرد که از مردان مسئول انتقام خونین می کند و قول می دهد آزادی را به کسانی که تحت حاکمیت ستمگرانه قلمرو هستند ، بازگرداند. توصیه و راهنمایی توسط جادوگر قابل ملاحظه مرلین ، رابین و مرد دست راست وی Lancelot تیمی مرگبار از مبارزان تبعید شده و ماوریکس ماهر را استخدام می کنند تا روستائیان را برای یک حمله همه جانبه انفجاری به قلعه تاج تجمع کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

My Dead Dad

A young burnout discovers his estranged father is dead, leaving him the responsibility of managing an apartment complex. With hopes of cutting ties, he's forced to grow up, learning about the dad he never knew through the eclectic tenants.