دانلود زیرنویس Morbius 2022

دانلود زیرنویس فیلم Morbius با بازیگری Jared Leto, Matt Smith, Adria Arjona در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Morbius در سال 2022 و به کارگردانی Daniel Espinosa ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Jared Leto, Matt Smith, Adria Arjona همراه بوده است.

دکتر مایکل موربیوس به طرز خطرناکی با یک اختلال خون نادر خون ، و مصمم برای نجات دیگران که دچار سرنوشت خود هستند ، نجات می دهد. آنچه در ابتدا به نظر می رسد یک موفقیت اساسی است ، به زودی خود را به عنوان درمانی که به طور بالقوه بدتر از این بیماری است ، نشان می دهد.

ژانر: Action, Adventure, Horror
بازیگران: Jared Leto, Matt Smith, Adria Arjona
کارگردان: Daniel Espinosa
دانلود زیرنویس Morbius
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Morbius 2022

زیرنویس فارسی فیلم Morbius در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Adventure, Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Adventure, Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.2 است.

Daniel Espinosa سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Jared Leto, Matt Smith, Adria Arjona خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Morbius به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Big Hit

ژانر: Comedy, Drama
کشور سازنده: France
سال تولید: 2020
IMDB : 6
بازیگران: Kad Merad, David Ayala, Lamine Cissokho

Out of My League

ژانر: Comedy, Drama, Romance
کشور سازنده: Italy
سال تولید: 2020
IMDB : 6.1
بازیگران: Ludovica Francesconi, Giuseppe Maggio, Eleonora Gaggero

Lovemobil

ژانر: Documentary, Drama
کشور سازنده: Germany
سال تولید: 2019
IMDB : 5.8
بازیگران: -

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Morbius

Dangerously ill with a rare blood disorder, and determined to save others suffering his same fate, Dr. Michael Morbius attempts a desperate gamble. What at first appears to be a radical success soon reveals itself to be a remedy potentially worse than the disease.