دانلود زیرنویس Montana Story 2022

دانلود زیرنویس فیلم Montana Story با بازیگری Haley Lu Richardson, Owen Teague, Gilbert Owuor در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Montana Story در سال 2022 و به کارگردانی Scott McGehee, David Siegel ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Haley Lu Richardson, Owen Teague, Gilbert Owuor همراه بوده است.

دو خواهر و برادر بی سر و صدا را دنبال می کند که به خانه ای به مزرعه پراکنده ای که زمانی می شناختند و دوست داشتند ، به خانه باز می گردند.

ژانر: Drama
بازیگران: Haley Lu Richardson, Owen Teague, Gilbert Owuor
کارگردان: Scott McGehee, David Siegel
دانلود زیرنویس Montana Story
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Montana Story 2022

زیرنویس فارسی فیلم Montana Story در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.5 است.

Scott McGehee, David Siegel سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Haley Lu Richardson, Owen Teague, Gilbert Owuor خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Montana Story به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Crazy Stranger

ژانر: Comedy, Drama, Music
کشور سازنده: Romania, France
سال تولید: 1997
IMDB : 0
بازیگران: Romain Duris, Rona Hartner, Izidor Serban

مردی به دنبال خواننده ای است که در کاست شنیده بود. او خیلی بیشتر می یابد.

Pacerville

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 0
بازیگران: Brian Austin Green, Makena Taylor, Acoryé White

در طول همه گیر ، یک معلم سوخته در آستانه شکست ، دانش آموزان خود را که از او در یک کلاس بزرگنمایی لذت می برند و انتقام می گیرد ، می کند.

A Small Fortune

ژانر: Thriller
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2021
IMDB : 5
بازیگران: Stephen Oates, Liane Balaban, Andrea Bang

کوین (استفان اوتس) یک کشاورز ماس ایرلندی است که متعهد به شیوه سنتی خود برای انجام کارها با هزینه زندگی پر سود تر برای خودش و همسر باردار خود (لیان بالابان) است. هنگامی که او یک کیسه پول را پیدا می کند که در سواحل جزیره شاهزاده ادوارد شسته شده است ، تصمیم وی برای مخفی نگه داشتن آن ، دهکده ماهیگیری عجیب و غریب خود را به یک صحنه در حال رشد جنایت تبدیل می کند ، همانطور که صاحبان پول در حال تماس هستند. یک ثروت کوچک داستانی از تلاش یک مرد برای تأمین خانواده خود است و نیاز به رها کردن راه های قدیمی برای یادگیری پول همه چیز نیست. اقتباس از فیلم کوتاه برنده جایزه آدام پری ، نعمت از دریا.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Montana Story

Follows two estranged siblings as they return home to the sprawling ranch they once knew and loved.