دانلود زیرنویس Monstrous 2022

دانلود زیرنویس فیلم Monstrous با بازیگری Christina Ricci, Santino Barnard, Don Durrell در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Monstrous در سال 2022 و به کارگردانی Chris Sivertson ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Christina Ricci, Santino Barnard, Don Durrell همراه بوده است.

لورا که با یک رابطه سوءاستفاده آسیب دیده است ، با پسر هفت ساله خود کودی از شوهر سابق خود فرار می کند. اما در پناهگاه جدید ، بت پرستی و از راه دور خود ، آنها می یابند که یک هیولا دیگر ، بزرگتر و وحشتناک تر برای مقابله با…

ژانر: Horror, Mystery, Thriller
بازیگران: Christina Ricci, Santino Barnard, Don Durrell
کارگردان: Chris Sivertson
دانلود زیرنویس Monstrous
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Monstrous 2022

زیرنویس فارسی فیلم Monstrous در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Horror, Mystery, Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Horror, Mystery, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.6 است.

Chris Sivertson سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Christina Ricci, Santino Barnard, Don Durrell خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Monstrous به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Assailant

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 5.3
بازیگران: Danielle Browne, Spencer Collings, Chad Michael Collins

یک زوج بریتانیایی که ازدواجشان بر روی صخره است، به امید نجات ازدواجشان با کشتی به دریای کارائیب می روند. پس از یک دعوای به ظاهر بی ضرر بین شوهر و یک دریفت مرموز، وضعیت به یک بازی خطرناک گربه و موش تبدیل می شود. این زوج باید با هم بجنگند تا خود را از دست مهاجم نجات دهند.

The Outfit

ژانر: Crime, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.1
بازیگران: Mark Rylance, Zoey Deutch, Dylan O'Brien

لئونارد یک خیاط انگلیسی است که کت و شلوار در خیابان معروف جهانی Savile Row لندن می ساخت. پس از یک تراژدی شخصی، او در شیکاگو به سر میبرد و یک خیاطفروشی کوچک را در قسمتی ناهموار از شهر راهاندازی میکند که در آن لباسهای زیبا را برای تنها افرادی که میتوانند آنها را بخرند درست میکند: خانوادهای از گانگسترهای شرور.

Reprise

ژانر: Drama
کشور سازنده: Norway
سال تولید: 2006
IMDB : 7.3
بازیگران: Anders Danielsen Lie, Espen Klouman Høiner, Viktoria Winge

دو دوست رقابتی ، که به دلیل آرزوهای ادبی و جنجال های جوانی دامن زده اند ، تحمل عشق ، افسردگی و مشاغل در حال رشد را تحمل می کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Monstrous

Laura, traumatized by an abusive relationship, runs away from her former husband with her seven-year-old son Cody. But in their new, idyllic and remote sanctuary, they find they have another, bigger and more terrifying monster to deal with…