دانلود زیرنویس Mid-Century 2022

دانلود زیرنویس فیلم Mid-Century با بازیگری Bruce Dern, Shane West, Stephen Lang در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Mid-Century در سال 2022 و به کارگردانی Sonja O'Hara ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Bruce Dern, Shane West, Stephen Lang همراه بوده است.

آخر هفته یک زن و شوهر در یک اجاره تعطیلات مدرن در اواسط قرن ، کشنده می شود وقتی شوهر کشف می کند که مالک یک روانپزشک با حیاط خلوت اسرار و طرح های دفن شده برای همسرش است.

ژانر: Horror, Thriller
بازیگران: Bruce Dern, Shane West, Stephen Lang
کارگردان: Sonja O'Hara
دانلود زیرنویس Mid-Century
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Mid-Century 2022

زیرنویس فارسی فیلم Mid-Century در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Horror, Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Horror, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 3.4 است.

Sonja O'Hara سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Bruce Dern, Shane West, Stephen Lang خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Mid-Century به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Breath

ژانر: Drama, Thriller
کشور سازنده: Italy
سال تولید: 2021
IMDB : 6.7
بازیگران: James Cosmo, Rachel Daigh, Neb Chupin

لارا وینسلت یک زمین شناس متخصص در آتشفشان است. او به همراه تیم کار خود در یک آتشفشان برای انجام نظرسنجی ها همراه است. یک روز لارا تصمیم می گیرد برای پایان دادن به امتحان کمی طولانی تر بماند و او تنها می ماند. با بازگشت ، او یک تصادف دارد ، در داخل یک سوراخ در زمین می افتد و در آنجا مسدود می شود ، جایی که هیچ کس نمی تواند او را ببیند و او را بشنود.

Interceptor

ژانر: Action, Adventure, Drama
کشور سازنده: Australia, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.5
بازیگران: Elsa Pataky, Luke Bracey, Aaron Glenane

یک ستوان ارتش از سالهای آموزش تاکتیکی خود برای نجات بشریت از شانزده موشک هسته ای که در ایالات متحده آمریکا پرتاب شده است ، استفاده می کند ، به عنوان یک حمله هماهنگ خشونت آمیز همزمان ایستگاه رهگیری موشکی از راه دور خود را تهدید می کند.

Jurassic Island

ژانر: Adventure
کشور سازنده: -
سال تولید: 2022
IMDB : 4.1
بازیگران: Sarah T. Cohen, Nicola Wright, Kate Sandison

آوا از محل پدر مفقودش به یک جزیره غیرمترقبه پرده برداشت. دنیای گمشده اسطوره ای که توسط پدربزرگش پیش از آنها کشف شده بود. آنها به گروهی از ماجراجویان و دانشمندان پیوستند ، آنها به جزیره ژوراسیک می رسند و مشخص می شود که تیم قبلی در فاجعه قرار گرفته است. دایناسورها و زالوهای سمی بدان معنی است که دیگر جستجوی پدرش نیست بلکه نبرد برای بقا است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Mid-Century

A husband and wife's weekend in a mid-century modern vacation rental turns deadly when the husband discovers the owner is a psychopath with a backyard of buried secrets and designs on his wife.