دانلود زیرنویس Memory 2022

دانلود زیرنویس فیلم Memory با بازیگری Liam Neeson, Monica Bellucci, Guy Pearce در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Memory در سال 2022 و به کارگردانی Martin Campbell ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Liam Neeson, Monica Bellucci, Guy Pearce همراه بوده است.

الکس ، یک قاتل برای استخدام ، می یابد که پس از امتناع از انجام کار برای یک سازمان جنایتکار خطرناک ، به هدف تبدیل شده است. با داشتن سندیکای جنایت و FBI در تعقیب داغ ، الکس مهارت هایی برای ماندن در پیش رو دارد ، به جز یک چیز: او با از دست دادن حافظه شدید دست و پنجه نرم می کند و بر هر حرکتی او تأثیر می گذارد. الکس باید هر اقدامی را زیر سوال ببرد و در نهایت بتواند به او اعتماد کند.

ژانر: Action, Thriller
بازیگران: Liam Neeson, Monica Bellucci, Guy Pearce
کارگردان: Martin Campbell
دانلود زیرنویس Memory
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Memory 2022

زیرنویس فارسی فیلم Memory در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.6 است.

Martin Campbell سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Liam Neeson, Monica Bellucci, Guy Pearce خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Memory به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Outfit

ژانر: Crime, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.1
بازیگران: Mark Rylance, Zoey Deutch, Dylan O'Brien

لئونارد یک خیاط انگلیسی است که کت و شلوار در خیابان معروف جهانی Savile Row لندن می ساخت. پس از یک تراژدی شخصی، او در شیکاگو به سر میبرد و یک خیاطفروشی کوچک را در قسمتی ناهموار از شهر راهاندازی میکند که در آن لباسهای زیبا را برای تنها افرادی که میتوانند آنها را بخرند درست میکند: خانوادهای از گانگسترهای شرور.

Seal of Desire

ژانر: Romance, Thriller
کشور سازنده: -
سال تولید: 2022
IMDB : 4.2
بازیگران: Jackie Moore, Holly Reichert, Jeff Willy

یک روانشناس جذاب که در زوج درمانی تخصص دارد ، از مهارت های شهودی خود برای افشای همسران تقلب و اغوا کردن همسران دلپذیر خود استفاده می کند. اما بازیکن وقتی با زنی ملاقات می کند که بتواند او را در بازی خودش ضرب و شتم کند و خطوط بین عشق و اعتماد ، اشتیاق و وسواس مبهم می شود ، به یک پیاده تبدیل می شود.

Breath

ژانر: Drama, Thriller
کشور سازنده: Italy
سال تولید: 2021
IMDB : 6.7
بازیگران: James Cosmo, Rachel Daigh, Neb Chupin

لارا وینسلت یک زمین شناس متخصص در آتشفشان است. او به همراه تیم کار خود در یک آتشفشان برای انجام نظرسنجی ها همراه است. یک روز لارا تصمیم می گیرد برای پایان دادن به امتحان کمی طولانی تر بماند و او تنها می ماند. با بازگشت ، او یک تصادف دارد ، در داخل یک سوراخ در زمین می افتد و در آنجا مسدود می شود ، جایی که هیچ کس نمی تواند او را ببیند و او را بشنود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Memory

Alex, an assassin-for-hire, finds that he's become a target after he refuses to complete a job for a dangerous criminal organization. With the crime syndicate and FBI in hot pursuit, Alex has the skills to stay ahead, except for one thing: he is struggling with severe memory loss, affecting his every move. Alex must question his every action and whom he can ultimately trust.