دانلود زیرنویس McLintock! 1963

دانلود زیرنویس فیلم McLintock! با بازیگری John Wayne, Maureen O'Hara, Patrick Wayne در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی McLintock! در سال 1963 و به کارگردانی Andrew V. McLaglen ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون John Wayne, Maureen O'Hara, Patrick Wayne همراه بوده است.

جورج واشنگتن مک لینتوک ، پیری ، ثروتمند ، رانچر و خودساخته ، مجبور است با مشکلات شخصی و حرفه ای متعددی مقابله کند. به نظر می رسد همه می خواهند قطعه ای از مزرعه عظیم خود را ، از جمله مردان عالی و عالی دولت ، پسران خود مک لینتوک و آمریکایی های بومی اطراف. همانطور که مک لینتوک سعی می کند مخالفان مختلف خود را به هم بزند ، همسرش - که دو سال قبل او را ترک کرد - به طور ناگهانی برمی گردد. اما او به جورج علاقه ای ندارد. او حضانت دخترشان را می خواهد.

ژانر: Western
بازیگران: John Wayne, Maureen O'Hara, Patrick Wayne
کارگردان: Andrew V. McLaglen
دانلود زیرنویس McLintock!
سال تولید: 1963
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم McLintock! 1963

زیرنویس فارسی فیلم McLintock! در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Western علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Western است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.1 است.

Andrew V. McLaglen سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور John Wayne, Maureen O'Hara, Patrick Wayne خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 1963 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس McLintock! به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Turning Point

ژانر: Crime, Drama
کشور سازنده: Italy
سال تولید: 2021
IMDB : 6.1
بازیگران: Andrea Lattanzi, Brando Pacitto, Ludovica Martino

یک شلیک کننده که تمام تلاش خود را برای جلوگیری از رویارویی انجام می دهد ، با یک اراذل و اوباش خطرناک که ناگهان راه خود را به زندگی خود وارد می کند ، دوستی بعید است.

Rubikon

ژانر: Sci-Fi
کشور سازنده: Austria
سال تولید: 2022
IMDB : 4.4
بازیگران: Julia Franz Richter, George Blagden, Mark Ivanir

سربازان شرکت هانا و دانشمندان گاوین و دیمیتری در حال تحقیق در مورد یک پروژه جلبک در ایستگاه فضایی روبیکون هستند که قرار است به طور دائم بشریت را با اکسیژن و مواد غذایی تأمین کند. اما ناگهان زمین در یک مه قهوه ای و سمی در زیر آنها ناپدید می شود و تمام تماس ها از هم جدا می شوند - آیا آنها آخرین بازماندگان بشریت هستند؟ آیا آنها باید ایستگاه امن را آغاز کنند ، جرات پرواز برگشت را داشته باشند و از این طریق جان آنها را به خطر اندازند؟

Kedibone

ژانر: Drama
کشور سازنده: South Africa
سال تولید: 2020
IMDB : 4.5
بازیگران: Natasha Thahane, Wright Ngubeni, Busisiwe Mtshali

Kedibone Manamela یک بازیگر زن زیبا و زیبا ، Kedibone Manamela را انتخاب می کند تا جوانی خود را در The Fast Lane زندگی کند. او که از چشمان دوست پسر وفادار کودکی خود محاصره شده است ، بین دختر خوب بودن در شهر و دختر "این" در انتهای خیابان های ژوهانسبورگ است. یک تهدید تاریک در طی روزی که خبر فرار Kedibone به مرد جوان می رسد ، می رسد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

McLintock!

Ageing, wealthy, rancher and self-made man, George Washington McLintock is forced to deal with numerous personal and professional problems. Seemingly everyone wants a piece of his enormous farmstead, including high-ranking government men, McLintock's own sons and nearby Native Americans. As McLintock tries to juggle his various adversaries, his wife—who left him two years previously—suddenly returns. But she isn't interested in George; she wants custody of their daughter.