دانلود زیرنویس Marooned 1969

دانلود زیرنویس فیلم Marooned با بازیگری Gregory Peck, Richard Crenna, David Janssen در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Marooned در سال 1969 و به کارگردانی John Sturges ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Gregory Peck, Richard Crenna, David Janssen همراه بوده است.

پس از گذراندن چندین ماه در یک آزمایشگاه مداری ، سه فضانورد آماده بازگشت به زمین فقط برای پیدا کردن پرتوهای دفع مدار خود فعال نمی شوند. بعد از اینکه در ابتدا فکر می کردند که ممکن است آنها را در مدار رها کنند ، ناسا تصمیم می گیرد نجات جسورانه ای را آغاز کند. برنامه های آنها با طوفان به سمت محل پرتاب و یک منبع کوچک در کپسول فضانوردان پیچیده است.

ژانر: Adventure, Drama, Sci-Fi
بازیگران: Gregory Peck, Richard Crenna, David Janssen
کارگردان: John Sturges
دانلود زیرنویس Marooned
سال تولید: 1969
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Marooned 1969

زیرنویس فارسی فیلم Marooned در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Adventure, Drama, Sci-Fi علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Adventure, Drama, Sci-Fi است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.8 است.

John Sturges سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Gregory Peck, Richard Crenna, David Janssen خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 1969 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Marooned به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Collision

ژانر: Crime, Drama, Thriller
کشور سازنده: South Africa
سال تولید: 2022
IMDB : 3.9
بازیگران: Langley Kirkwood, Tessa Jubber, Bonko Khoza

Vendetta

ژانر: Action, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.7
بازیگران: Bruce Willis, Thomas Jane, Clive Standen

My Babysitter the Super Hero

ژانر: Family
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 0
بازیگران: Melissa Peterman, Mo Collins, Jim O'Heir

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Marooned

After spending several months in an orbiting lab, three astronauts prepare to return to Earth only to find their de-orbit thrusters won't activate. After initially thinking they might have to abandon them in orbit, NASA decides to launch a daring rescue. Their plans are complicated by a Hurricane headed towards the launch site—and a shrinking air supply in the astronauts' capsule.