دانلود زیرنویس Man of God 2021

دانلود زیرنویس فیلم مرد خدا با بازیگری Mickey Rourke, Tonia Sotiropoulou, Aris Servetalis در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Man of God در سال 2021 و به کارگردانی Yelena Popovic ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Mickey Rourke, Tonia Sotiropoulou, Aris Servetalis همراه بوده است.

تبعید به ناحق، محکوم بدون محاکمه، تهمت بی دلیل. مرد خدا آزمایش ها و مصیبت های قدیس نکتاریوس اگینا را به تصویر می کشد، در حالی که او در هنگام موعظه کلام خدا نفرت ناعادلانه دشمنان خود را تحمل می کند.

ژانر: Biography, Drama
بازیگران: Mickey Rourke, Tonia Sotiropoulou, Aris Servetalis
کارگردان: Yelena Popovic
دانلود زیرنویس Man of God
سال تولید: 2021
کشور سازنده: Greece

زیرنویس فارسی فیلم مرد خدا 2021

زیرنویس فارسی فیلم Man of God در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Biography, Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Greece است. سبک و ژانر فیلم آن Biography, Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.9 است.

Yelena Popovic سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Mickey Rourke, Tonia Sotiropoulou, Aris Servetalis خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Greece که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Man of God به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

ژانر: Animation, Action, Adventure
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.4
بازیگران: Kimberly Brooks, Greg Cipes, Keith Ferguson

Night Blooms

ژانر: Drama
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2022
IMDB : 5.5
بازیگران: Nick Stahl, Calem MacDonald, Jessica Clement

All I Can Say

ژانر: Documentary, Music
کشور سازنده: -
سال تولید: 2022
IMDB : 7.7
بازیگران: Glen Graham, Shannon Hoon, Lisa Sinha

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Man of God

Exiled unjustly, convicted without trial, slandered without cause. Man of God depicts the trials and tribulations of Saint Nektarios of Aegina, as he bears the unjust hatred of his enemies while preaching the Word of God.