دانلود زیرنویس Mad God 2022

دانلود زیرنویس فیلم Mad God با بازیگری Alex Cox, Niketa Roman, Satish Ratakonda در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Mad God در سال 2022 و به کارگردانی Phil Tippett ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Alex Cox, Niketa Roman, Satish Ratakonda همراه بوده است.

از طریق دنیای ممنوعه روحهای شکنجه شده ، پناهگاههای متلاشی و هیولاهای بدبخت که از ابتدایی ترین وحشت ذهن ناخودآگاه جعل شده است ، از قاتل پیروی کنید. هر مجموعه ، موجودات و اثربخشی در این شاهکار macabre با استفاده از تکنیک های سنتی توقف حرکت ، دست ساز و پر دردسر انیمیشن است. دیوانه خدای کار عشق ، شهادت به قدرت رشادت خلاق و ادای احترام به هنر بی انتها انیمیشن توقف حرکت است. چشمان خود را آماده کنید. روح خود را آماده کنید. برای دیدار با سازنده خود آماده شوید.

ژانر: Animation, Fantasy, Horror
بازیگران: Alex Cox, Niketa Roman, Satish Ratakonda
کارگردان: Phil Tippett
دانلود زیرنویس Mad God
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Mad God 2022

زیرنویس فارسی فیلم Mad God در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Animation, Fantasy, Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Animation, Fantasy, Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.8 است.

Phil Tippett سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Alex Cox, Niketa Roman, Satish Ratakonda خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Mad God به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

9 Bullets

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.8
بازیگران: Lena Headey, Dean Scott Vazquez, Sam Worthington

Code Name Banshee

ژانر: Action, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.6
بازیگران: Antonio Banderas, Jaime King, Tommy Flanagan

Cauldron of Blood

ژانر: Drama, Horror, Mystery
کشور سازنده: Spain
سال تولید: 1970
IMDB : 4
بازیگران: Jean-Pierre Aumont, Boris Karloff, Viveca Lindfors

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Mad God

Follow The Assassin through a forbidding world of tortured souls, decrepit bunkers, and wretched monstrosities forged from the most primordial horrors of the subconscious mind. Every set, creature, and effigy in this macabre masterpiece is hand-crafted and painstakingly animated using traditional stop-motion techniques. MAD GOD is a labor of love, a testament to the power of creative grit, and an homage to the timeless art of stop-motion animation. Ready your eyes. Ready your spirit. Prepare to meet your maker.