دانلود زیرنویس Love You Anyway 2022

دانلود زیرنویس فیلم Love You Anyway با بازیگری Reign Edwards, Charlie Gillespie, Gillian White در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Love You Anyway در سال 2022 و به کارگردانی Anna Matz ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Reign Edwards, Charlie Gillespie, Gillian White همراه بوده است.

قالبهای در حال تحول فیلم خانگی زندگی یک دختر جوان ، مکنزی را از بدو تولد تا زن بودن شرح می دهد ، زیرا او اوج و پایین زندگی را در کنار بهترین دوست کودکی خود ، لوکاس تجربه می کند. از آنجا که مبارزات مکنزی با افسردگی در طول سالها بدتر می شود ، او مجبور می شود اراده جنگ را در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند ، پیدا کند.

ژانر: Drama
بازیگران: Reign Edwards, Charlie Gillespie, Gillian White
کارگردان: Anna Matz
دانلود زیرنویس Love You Anyway
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Love You Anyway 2022

زیرنویس فارسی فیلم Love You Anyway در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.9 است.

Anna Matz سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Reign Edwards, Charlie Gillespie, Gillian White خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Love You Anyway به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Wyrm

ژانر: Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2019
IMDB : 6.8
بازیگران: Cece Abbey, Natalia Abelleyra, Ryan Alessi

Down with the King

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2021
IMDB : 5.7
بازیگران: Freddie Gibbs, Bob Tarasuk, Jamie Neumann

Tigrero: A Film That Was Never Made

ژانر: Documentary, Drama
کشور سازنده: Brazil, Finland, Germany
سال تولید: 1994
IMDB : 6.8
بازیگران: Samuel Fuller, Jim Jarmusch

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Love You Anyway

The evolving formats of home video chronicle the life of a young girl, Mackenzie, from birth to womanhood as she experiences the highs and lows of life alongside her childhood best friend, Lucas. As Mackenzie's struggle with depression worsens over the years, she’s forced to find the will to fight alongside the people who love her most.